Likér Bottega Nero Chocolate 15% 0,5l

0173

16,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 16 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 16 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,80 €.


Likér Bottega Nero – rafinovaný, sladký alkoholický nápoj, ktorý vám predvedie taliansku produkciu v jej najtradičnejšej a najkvalitnejšej podobe. Nápoj z tej najlepšej odrody benátskej grappy, zakladajúci sa na chuti tmavej čokolády, na vás zapôsobí svojou neprekonateľnou chuťou, ospevovanou všetkými znalcami a milovníkmi krémových likérov.

Bottega Nero je pôsobivou harmóniou nezameniteľne jemných chuťových odtieňov mliečnej čokolády s o to väčšmi elegantne rafinovanou, dlhotrvajúcou krémovou dochuťou.

Jeho dokonalosť sa najlepšie ukáže bez ľadu. Kúzlo vyčarí aj ako súčasť dezertov a zmrzlín, hodí sa však do neho aj ľad či tonik, do kávy, alebo ako prísada pre obľúbené koktaily.

A čo je ešte dôležitejšie – navodzuje vždy priateľskú atmosféru na rozhovor. Ideálne je podávať ho jemne vychladený, poprípade pri izbovej teplote.

Zafarbenie: Tmavohnedé.

Buket: Vôňa tmavej čokolády a grappy.

Chuť: Zamatovo krémová s prítomnosťou čokolády.

Dozvuk: Pozvoľný, s doznievajúcou čokoládovou dochuťou.


Bottega

Luxusná talianska značka zaoberajúca sa výrobou likérov, vín, šumivých vín a grappy, pričom sa pri ich výrobe dodržiavajú prísne stanovené podmienky. V nápojoch sa snúbi kvalita s jednoduchými, prírodnými a pravými chuťami. Spoločnosť Bottega si dáva záležať aj na vzhľade, ktorý je u všetkých jej výrobkov elegantný a oku lahodiaci.

V neposlednom rade, sa Bottega zaujíma o životné prostredie a pri svojom výrobnom procese využíva postupy, ktoré ho žiadnym spôsobom nepoškodzujú. Všetky tieto faktory vplývajú na to, že výsledkom sú delikátne nápoje, ktoré je možné nájsť na pultoch predajní po celom svete.


PôvodTaliansko
Alkohol15%

16,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

26 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené