Likér Bottega Nero Chocolate 15% 0,5l

0173

16,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 16 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 16 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,80 €.


Likér Bottega Nero – rafinovaný, sladký alkoholický nápoj, ktorý vám predvedie taliansku produkciu v jej najtradičnejšej a najkvalitnejšej podobe. Nápoj z tej najlepšej odrody benátskej grappy, zakladajúci sa na chuti tmavej čokolády, na vás zapôsobí svojou neprekonateľnou chuťou, ospevovanou všetkými znalcami a milovníkmi krémových likérov.

Bottega Nero je pôsobivou harmóniou nezameniteľne jemných chuťových odtieňov mliečnej čokolády s o to väčšmi elegantne rafinovanou, dlhotrvajúcou krémovou dochuťou.

Jeho dokonalosť sa najlepšie ukáže bez ľadu. Kúzlo vyčarí aj ako súčasť dezertov a zmrzlín, hodí sa však do neho aj ľad či tonik, do kávy, alebo ako prísada pre obľúbené koktaily.

A čo je ešte dôležitejšie – navodzuje vždy priateľskú atmosféru na rozhovor. Ideálne je podávať ho jemne vychladený, poprípade pri izbovej teplote.

Zafarbenie: Tmavohnedé.

Buket: Vôňa tmavej čokolády a grappy.

Chuť: Zamatovo krémová s prítomnosťou čokolády.

Dozvuk: Pozvoľný, s doznievajúcou čokoládovou dochuťou.


Bottega

Luxusná talianska značka na výrobu likérov, vín, šumivých vín a grappy, vyrábaných za prísne stanovených podmienok. V nápojoch sa snúbi kvalita s jednoduchými a prírodnými chuťami. Spoločnosť Bottega si dáva záležať aj na vzhľade, ktorý je u všetkých jej výrobkov elegantný a oku lahodiaci.

V neposlednom rade, sa Bottega zaujíma o životné prostredie a pri svojom výrobnom procese ho nijako nepoškodzuje. Všetky tieto faktory vplývajú na to, že výsledkom sú delikátne nápoje, ktoré je možné nájsť na pultoch predajní po celom svete.


PôvodTaliansko
Alkohol15%

16,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené