Likér Bols Creme De Banane 17% 0,7l

0182

14,40 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 14 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 14 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,70 €.


Bols Banana je ďalším predstaviteľom sladkých a exotických likérov s rumovou arómou. Jeho sýta znamenitá banánová chuť aj vôňa sú doplnené o výťažky ovocia, náznaky vanilky a mandlí, čo prispieva k vzniku pôsobivého nápoja, zbožňovaného mnohými milovníkmi sladkého alkoholu.

Nemiešaný Banana Bols vždy vyčarí príjemný pôžitok, ktorý možno umocniť rôznymi dezertmi, sladkosťami, ovocím alebo zmrzlinou.

Tento likér je pritom ako stvorený na miešanie. Jeho jemná chuť je ideálna pre všetky druhy koktailov a miešaných nápojov, pretože nenápadne zvýrazní ostatné zložky, ktoré nápoj tvoria.

Optimálna podávacia teplota: 16-18°С

Zafarbenie: Svetložlté.

Buket: Výrazne voňajúci po zrelých banánoch.

Chuť: Zrelé banány s jemnou vanilkou a náznakom mandlí.

Dozvuk: príjený, s náznakmi vanilky.


Bols

Vo svete miešania koktejlov, je Bols na poprednej priečke. Zaslúžil sa o revolúciu už v 19.tom storočí, kedy vo svojej ponuke mal vyše 300 druhov likérov a iného alkoholu. Vďaka rôznorodosti produktov, ktoré Bols ponúka, prichádza možnosť experimentovania s ingredienciami a objavovanie nových receptov na chutné na zaujímavé koktejly. Práve alkohol od značky Bols im dodá tú správnu iskru!


PôvodHolandsko
Alkohol17%

14,40 €

vrátane DPH

26 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené