Likér Bottega Latte Macchiato 15% 0,2l

0431

Tento produkt viac nie je na skalde

9,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 9 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 9 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,45 €.


Likér Bottega Latte Macchiato – krémový likér z Talianska. Vyvážene sladký, s len 15% alkoholu. Jeho základnú prísadu tvorí alkohol zo šupiek a jadierok hrozna, doplnený o zmes kávy a smotany.

Synergia prísad vytvára jedinečnú chuť, ktorá v sebe nesie elegantne hodvábnu jemnosť kávy so smotanovými odtienkami a pôvabnou sviežosťou benátskej grappy.

Lahodné Latte Macchiato si naplno vychutnáte bez ľadu. Podobne ako ďalšie Bottega likéry sa hodí k dezertom, zmrzlinám či čokoládam. Znesie sa s ľadom aj tonikom a je výnimočne skvelý s kávou, dokonca aj v koktailoch.

Odporúča sa podávať ho jemne vychladený, prípadne pri izbovej teplote.

Zafarbenie: Mliečno orieškové.

Buket: Mliečne kávový.

Chuť: Jemná a povzbudivá, s náznakmi kávy.

Dozvuk: Jemný, s prítomnosťou kávy a smotany.


Bottega

Luxusná talianska značka zaoberajúca sa výrobou likérov, vín, šumivých vín a grappy, pričom sa pri ich výrobe dodržiavajú prísne stanovené podmienky. V nápojoch sa snúbi kvalita s jednoduchými, prírodnými a pravými chuťami. Spoločnosť Bottega si dáva záležať aj na vzhľade, ktorý je u všetkých jej výrobkov elegantný a oku lahodiaci.

V neposlednom rade, sa Bottega zaujíma o životné prostredie a pri svojom výrobnom procese využíva postupy, ktoré ho žiadnym spôsobom nepoškodzujú. Všetky tieto faktory vplývajú na to, že výsledkom sú delikátne nápoje, ktoré je možné nájsť na pultoch predajní po celom svete.


PôvodTaliansko
Alkohol15%

9,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

27 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené