Likér Bailey´s Chocolat Luxe 15,7% 0,5l

0510

17,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 17 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 17 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,85 €.


Baileys Chocolat Luxe je zástupcom najinovatívnejších nápojov medzi likérmi Baileys, ktorý bol predstavený v roku 2013. Pochádza zo základu najlepšej tmavej čokolády z Belgicka a zrelej whisky z Írska. Jemná smotana pridaná do likéru s tónmi marockej vanilky dopĺňa úplnú harmóniu tejto symfónie chuti.

Baileys Chocolat, ktorý sa nachádza v elegantnej čiernej sklenenej fľaši, vás pozdraví vôňou elegantných čokoládových a krémových tónov, s príjemnými odtieňmi sladu, vanilky a karamelu. Vo svojej mnohotvárnej bohatej chuti je jemná smotanová sladkosť a bohaté odtiene čokolády sprevádzaná náznakmi karamelu, vanilky a jemnej írskej whisky. Likér oplýva hustou textúrou, ktorá spolu so svojimi chuťovými vlastnosťami vytvára dojem, že pijete roztavenú čokoládu.

Baileys Chocolate Luxe likér je vďaka svojej jemnosti a kontrastu chuti schopný získať si každého,kto ho čo i len raz okúsi. To mu pomáha k obrovskému množstvu fanúšikov v každom kúte planéty.

Chocolate Luxe je klasický digestív. Je dobrý sám o sebe, s ľadom ale aj ako prísada do koktailov. Často sa pridáva do kávy a mieša so silnými alkoholickými nápojmi, ktoré majú neutrálnu chuť. Je tiež vhodné podávať ho spolu s dezertmi, pretože sa dobre hodí na zmrzlinu, ovocie, čokoládu, cukríky, orechy a sušienky.

Teplota podávania: 18-20 °C

Farba: tmavá krémová

Vôňa: Intenzívna. Bohaté kakaové tóny s jasnými tónmi sladu, vanilky a karamelu

Chuť: Bohatá, smotanová čokoláda s krémovou textúrou. Jemné tóny kakaa a írskej whisky

Dochuť: dlhá, teplá, smotanovo- čokoládová.


Baileys

Kombináciou kvalitnej Írskej whisky a a smotanového základu vznikol v roku 1974 v Dubline lahodný likér Baileys Irish Cream, ktorý pohladí vaše chuťové poháriky. Smotana v likéri pochádza z malých rodinných fariem v Írsku, ktoré sú zárukou kvality a poctivej chuti smotany. V kombinácii so zrelou chuťou whisky pochádzajúcej z liehovarov z celého Írska, vanilkovými strukmi a kakaovými bôbmi  je chuť tohto likéru naozaj zreteľne čokoládová a zároveň jedinečná pre Baileys.


PôvodÍrsko
Alkohol15,7%

17,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

27 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené