Nové Likér Mozart White Chocolate Cream 15% 0,5l

Likér Mozart White Chocolate Cream 15% 0,5l

0671

13,20 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 13 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 13 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,65 €.


Mozart White Chocolate Vanilla Cream je vyrobený výhradne z najlepších surovín, ktoré sú starostlivo vyberané na výrobu. Biely čokoládový likér obsahuje čerstvý krém, najlepšie kakaové maslo, pravú vanilku Bourbon z Madagaskaru, granulovaný cukor a destilát z čistého cukrového cukru.
 
Kakaové maslo sa pridáva do odtučneného čerstvého krému, čo vytvára nižší obsah tuku a dlhšiu skladovateľnosť. Skutočná vanilka sa maceruje v destiláte z jemného repkového cukru. Pomocou špičkového procesu sa macerát potom roztaví spolu s granulovaným cukrom, karamelom, krémom a stredným rezom destilátu, aby sa vytvoril hotový výrobok.

Aromatická vanilka, lahodný karamel, čerstvá smotana a ovocné tóny bielej čokolády spolu tvoria lahodne zamatový nápoj so ženským nádychom. Ľahký, elegantný a zvodný.

 


Mozart

Prvotriedne čokoládové likéry z Rakúska. Už pomenovanie samotnej spoločnosti naznačuje, že sa spoločnosť Mozart snaží dosiahnuť najvyššiu kvalitu a dokonalosť. Mozartové čokoládové nápoje sú poctou Mozartovi a jeho rodnému mestu Salzburg. Za každou fľašou stojí 150 rokov skúseností v odvetví liehovín. Neustále zdokonaľovanie a neustála vášeň pre inováciu urobili značku tým, čím je dnes - lídrom na trhu s čokoládovými nápojmi. Mozartové čokoládové likéry sú známe ako najlepší spôsob, ako si vychutnať čokoládu. Aj mnohé recepty na koktejly obsahujú tieto jemné salzburské likéry preto, aby získali nezameniteľné čokoládové podtóny.


PôvodRakúsko
Alkohol15%

13,20 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

23 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené