Greisinger Kaba Nosa individuálne balené kabanos klobásky 2x12,5g

0931

Tento produkt viac nie je na skalde

0,80 €

vrátane DPH

Žiadne bonusové body za tento produkt


Popis

Greisinger Kaba Nosa je inovatívna mäsová klobása vyrobená z vybraného bravčového a hovädzieho mäsa, ochutená tradičnou zmesou korení. Varené, jemne údené a vzduchom sušené klobásy sú tvarované do delikátnych tenkých tyčiniek bez kolagénového obalu.

Individuálne balenie do ochrannej atmosféry zabezpečuje jednoduché rozbalenie a vychutnanie si tejto jedinečnej delikatesy. Dve porcie su balené dohromady, ale je možné ich oddeliť.

Výrobok neobsahuje farbivá, zosiňovače chuti, laktózu a glutén.

Zloženie: bravčové mäso a hovädzie mäso (z 103g bravčového mäsa a 50g hovädzieho mäsa 100g hotového výrobku), soľ, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín, stabilizátor: di-, polyfosforečnan, oligofruktóza, dextróza, cukor, korenie, med, antioxidant: extrakt z rozmarínu, kyselina askorbová, askorbát sodný, bylinný extrakt, konzervant: dusitan sodný, dym.

Skladovanie: uchovávať pri izbovej teplote. Po otvorení udržiavať v chlade a spotrebujte do 5 dní.


Výrobca: Greisinger

Greisinger, so sídlom v Münzbachu (Horné Rakúsko), je jedným z popredných a najmodernejších súkromne prevádzkovaných zariadení na spracovanie mäsa v Rakúsku.

Kombinuje sa tu tradícia remeselnej výroby s modernými technológiami a výsledkom sú chutné mäsové produkty. Greisinger sa snaží poskytnúť svojim zákazníkom to najlepšie a preto množstvo produktov neobsahuje laktózu, glutén, farbivá a iné prídavné látky, a tak sú výrobky značka Greisinger vhodné aj pre ľudí s rôznymi druhmi intolerancií. Mäsové  výrobky Greisinger vás nesklamú!


Vlastnosti produktu

PôvodRakúsko
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka
Sójabez sóje

0,80 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

18 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené