Greisinger Alpen Salami jemná bravčová údená saláma 275g

0925

Tento produkt viac nie je na skalde

3,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 3 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


Popis

Surová saláma z vybraného bravčového mäsa, so štruktúrou jemných zŕn o veľkosti 2 mm, plneného do väzivových obalov a vytvarovaná do typického oblého tvaru. Saláma je zľahka údená nad bukovým drevom sušená vzduchom. Počas procesu výroby, saláma zreje niekoľko týždňov.

Výrobok neobsahuje farbivá, zosiňovače chuti, laktózu a glutén.

Zloženie: bravčové mäso (z 162g bravčového mäsa 100g hotového výrobku), bravčová masť, soľ, korenie, maltodextrín, dextróza, antioxidant: E 301, extrakty korenia, konzervant: E250, dym.

Skladovanie: uchovávať pri izbovej teplote. Po otvorení udržiavať v chlade a spotrebujte do 5 dní.


Výrobca: Greisinger

Greisinger, so sídlom v Münzbachu (Horné Rakúsko), je jedným z popredných a najmodernejších súkromne prevádzkovaných zariadení na spracovanie mäsa v Rakúsku.

Kombinuje sa tu tradícia remeselnej výroby s modernými technológiami a výsledkom sú chutné mäsové produkty. Greisinger sa snaží poskytnúť svojim zákazníkom to najlepšie a preto množstvo produktov neobsahuje laktózu, glutén, farbivá a iné prídavné látky, a tak sú výrobky značka Greisinger vhodné aj pre ľudí s rôznymi druhmi intolerancií. Mäsové  výrobky Greisinger vás nesklamú!


Vlastnosti produktu

PôvodRakúsko
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka
Sójabez sóje

3,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

18 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené