Nové Vodka Nicolaus Extra Jemna 38% 0,04l

Vodka Nicolaus Extra Jemna 38% 0,04l

1499

1,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 1 bonusový bod. Za váš nákupný košík celkom získate 1 bonusový bod ktoré možno transformovať do poukážky 0,05 €.


Popis

Najpredávanejšia a najobľúbenejšia party vodka na Slovensku. Kvalitný obilný lieh, viacnásobná destilácia a unikátna filtrácia cez 24 filtrov z aktívneho striebra dávajú spolu s krištáľovo čistou tatranskou vodou extra jemnú chuť a vôňu. Podáva sa najlepšie vychladená na ľade, čistá alebo ako súčasť miešaných nápojov. Je nositeľkou ocenení doma i v zahraničí.


Výrobca: St. Nicolaus

Spoločnosť St. Nicolaus je najväčší výrobca liehovín v Slovenskej republike. Medzi rozmanité produkty vyrábané touto spoločnosťou patria aj známe značky ako Nicolaus Vodka, bylinný likér Demänovka alebo ovocné liehoviny Jubilejná. Zároveň ide distribútora mnohých zahraničných značiek ako napríklad brandy Soberano alebo gin The London no.1. Výrobné miesto spoločnosti ST. NICOLAUS je situované  v Liptovskom Mikuláši a Leopoldove, ale jej dosah je aj zahraničný. Svoje produkty vyváža, okrem okolitých štátov, aj do Mexika či Indie. Bohatá história, skúsenosti a dlhoročná tradícia zabezpečujú, že spoločnosť dokáže zabezpečiť kvalitné a bezpečné výrobky.


1,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené