Nové Gin Gordons 37,5% 0,05l

Gin Gordons 37,5% 0,05l

1951

3,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 3 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


Gordon’s London Dry Gin je nositeľom množstva ocenení a svetovo najpopulárnejším ginom. Borievky, divoké bobule, citrusy a trojitá destilácia prispievajú k vytvoreniu trpkej, suchej, plnej chuti ginu a jeho vrstevnatého buketu, ktorý si zachováva reputáciu úspešného nápoja už po celé stáročie.

Dnes je už Gordon’s gin národným britským nápojom a učebnicovým príkladom z kategórie londýnskych ginov. No je veľmi ťažké nájsť niekoho, kto by si tento gin vychutnával len tak. Koniec koncov, je riadne suchý a má silne trpkú chuť po ihličí jedlí. Práve preto je Gordon's Gin ideálny ako základ pre rozličné koktaily. Práve v nich sa prejavujú jeho zvláštne kvality najlepšie. Džús, tonik, limonáda, vermut, bittery a iné nápoje skombinované s Gordon's London Dry, vytvárajú nevšedné long drinky, v ktorých zažiari jeho rôznorodosť naplno.

Najlepšie je podávať ho riadne vychladený s plátkom limetky a ľadom.


Gordons

Značka londýnskeho suchého ginu, prvýkrat vyprodukovaného v roku 1769. Trikrát destilovaný gin s obsahom jalovca, koreňa angeliky, semien koriandru, sladkého drievka, koreňa kosatca a s citrónovou a pomarančovou kôrou. Gin značky Gordons sa od ostatných líši tým, že sa doň nepridáva cukor, ktorý často slúži na maskovanie nečistôt. Preto ide o suchý gin. Okrem samotného čistého ginu, značka Gordons ponúka aj jeho ochutené verzie, ale aj rumy a bittery.


PôvodSpojené kráľovstvo
Alkohol37,5%

3,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené