Nové Gin Mare 42,7% 0,05l

Gin Mare 42,7% 0,05l

1970

5,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 5 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 5 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,25 €.Gin Mare

Pitie Gin Mare vás dopraví na pobrežie Stredozemného mora. Pohladenie večne modrej oblohy, charakteristickej vône rozmarínu, bazalky a tymiánu, morského vánku na koži... Gin Mare sa vyrába tradičnými stredomorskými technikami, prostredníctvom citlivej macerácie a nezávislej destilácie, zvýrazňujucej všetky vlastnosti každej z botanických prísad v konečnom produkte.

Výraba sa v malom španielskom meste Dorado a pri jeho príprave sa využívajú typické byliny stredozemnej oblasti. Okrem jalovca, pomarančovej a citrónovej kôry, kardamónu a koriandra sú použité aj menej tradičné arbequinske olivy, tymián, rozmarín alebo bazalka. Všetky bylina, okrem citrusov, prechádzajú procesom 24- hodinovej macerácie v obilnom alkohole a následne sa samostatne destilujú. Citrusy sa macerujú 300 dní až do doby destilácie. Všetko sa následne mieša a plní do elegantnej fľaše. Výsledkom je orginálny Gin zo stredomorskej oblasti, Gin Mare.


PôvodŠpanielsko
Alkohol42,7%

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené