Nové Whisky Jack Daniel´s 40% 0,05l

Whisky Jack Daniel´s 40% 0,05l

0222

Tento produkt viac nie je na skalde

3,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 3 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


Jack Daniels Old No. 7 je obľúbenou značkou americkej whisky, vyrábanej z kukurice, jačmeňa a raže, niekoľkonásobne filtrovanej cez uhlie, čím táto whisky získava svoju charakteristickú mäkkosť.

Whisky Jack Daniels je unikátna; skrz omamnú sladkosť vanilky prerážajú drevité tóny, ocitajúce sa v popolavom kontraste jej buketu. Má silnú pritom intenzívnu a ušľachtilú chuť, sprevádzanú rozmanitosťou farieb. Vanilka, karamel, korenie a drevito-orieškové tóny sa tu vpíjajú jedna do druhej, aby nakoniec vyvrcholili do jedinečnej chuti.

Pôsobivá kvalita spolu s ďalšími vlastnosťami Jack Daniels ju povyšujú na popredné priečky prestížnych medzinárodných veľtrhov. Je to už nejaká chvíľa, čo je tento nápoj jedným z nepredávanejších na svete.

Nadšení milovníci whisky Jack Daniels odporúčajú vychutnávať si ju buď nemiešanú, alebo s ľadom. Slušne sa znáša aj s kolou, minerálkou, prípadne ako prísada do silných koktailov.

A pokiaľ hľadáte whisky, ktorá dokáže ohromiť výborným buketom a chuťou, ponúknuť príležitosť na vychutnávanie každej a jednej kvapky plnej vzpruhy – toto je ono. Jack Daniels vás dostane na počkanie.

Optimálna podávacia teplota: 15-17 °C

Zafarbenie: jantárové.

Buket: sladký, s tónmi korenia, orieškov a páleného dreva.

Chuť: plná, s jemnými tónmi karamelu, vanilky a páleného dreva.

Dozvuk: priemerného trvania, v závere sladké tóny ovocia a vanilky.


Jack Daniel's

Pramenitá voda z vápencových skál, perfektný mix kukurice, raže a jačmeňa, ktorá sa od je vzniku nezmenila, vlastnoručne pripravované uhlie a sudy- toto všetko je základom pre to, aby vznikla nezameniteľná chuť whiskey Jack Daniel´s. Whiskey Jack Daniel´s sa necháva prekvápkavať cez uhlie z cukrového javora, čo mu dodáva jeho typickú hladkosť. Zrenie v sudoch dostatočne dlhú dobu zaručuje, že vo výsledku má whiskey nádhernú jantárovú farbu a jemnú, komplexnú chuť.


PôvodSpojené štáty
DruhBlended
Alkohol40%
Vek4-ročný

3,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené