Nové Gin Beefeater 40% 0,05l

Gin Beefeater 40% 0,05l

0422

3,30 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 3 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


Beefeater London Dry Gin - British-style suchý gin s bohatou históriou a neprekonateľným buketom je právom považovanný za alkohol najvyššej kvality. Je vyrábaný v Londýne s použitím ultračistej ražnej pálenky spolu s bobuľami trnky, angelikou, koriandrom, sladovkou, mandľami, kosatcom, pomarančovou kôrou a citrónom.

Tóny borievky sú doplnené citrusovými tónmi a buketu Beefeater Dry Gin dominuje korenistá chuť. Tá je osviežujúca, suchá, nestála, s vyváženou korenisto-citrusovou dochuťou. Sviežosť vychádza z trnky a citrusov, kým “suchosť” vzniká zásluhou angeliky. Zvyšné prísady tento znamenitý nápoj ozvláštňujú o ďalšie chuťové podoby.

Beefeater bol ocenený prvou zlatou medailou v roku 1873 na Medzinárodnej prehliadke v Londýne a odvtedy si opakovane vyslúžil rozličné medzináodné ocenenia a pocty.

Aj mäso či chody z rýb sa lepšie vychutnávajú pri popíjaní Gin Beefeater. Pokiaľ nie ste priaznivcom silného alkoholu, skúste zvoliť niektorý z koktailov, obsahujúcich gin. Nielenže budete fascinovaný jeho potenciálom pre zvýraznenie a doplnenie chuti, ale aj plnou chuťou, ktorú dokáže dať každej kombinácii a zmesi.

Nápoj ukrývajúci chuť Británie, vás určite dostane - vyskúšajte ho teda.

Optimálna podávacia teplota: 16-18 °C

Zafarbenie: Číre

Buket: Intenzívny. Poznačený vôňou trniek a citrusov s náznakmi bylín

Chuť: Osviežujúca trpkosť s náznakmi borievky a citrusov

Dozvuk: Suchý, s pomalým doznievaním, citrusovo-korenistý


Beefeater

Kvalita, dedičstvo a Londýnsky pôvod- to sú veci, ktoré robia gin Beefeater jedným zo svetovo najoceňovanejších. Gin je vyrábaný zo 100%-ného obilného destilátu a naviac obsahuje aj 9 rastlinných ingrediencií- jalovec, semená angeliky, sladké drievko, koreň angeliky, mandle, koreň z orris, Seville pomaranč a citrónovú kôru. Tieto prísady sa v procese výroby 24 hodín destilujú, a tak sa dosahuje dokonalá extrakcia chutí a vôní, ktoré sa potom elegantne vo výslednom nápoji miešajú.


PôvodSpojené kráľovstvo
Alkohol40%

3,30 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené