Nové Knossos prírodné olivové mydlo s vôňou citrónu 100g

Knossos prírodné olivové mydlo s vôňou citrónu 100g

2164

1,60 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 1 bonusový bod. Za váš nákupný košík celkom získate 1 bonusový bod ktoré možno transformovať do poukážky 0,05 €.


Tradičné grécke tuhé olivové mydlo Knossos s citrónovou vôňou je veľmi účinné, ale zároveň aj dostatočne šetrné na všetky typy pleti. Obsahuje 75% olivového oleja a vďaka tomu pokožku naozaj dokonale vyživuje aj regeneruje. Je vhodné k hygiene celého tela. Možno ho použiť aj pri holení, na umývanie vlasov či na ručné pranie jemného oblečenia.


Vďaka vysokému podielu olivového oleja mydlo pokožku šetrne umyje, bez toho aby narušovalo jej prirodzenú ochrannú vrstvu. Olivový olej je už po tisíce rokov známym prostriedkom pre zvláčnenie a regeneráciu tej najsuchšej či podráždenej pokožky. Je bohatý na vitamíny a nenasýtené mastné kyseliny. Mydlo má navyše jemnú vôňu citrónu, ktoré rozmazná vaše zmysly.


Zloženie: olivát sodný, voda, parfum, chlorid sodný, citral, linalol, limonén.


Knossos

Rodinné skúsenosti v spoločnosti Knossos s mydlom z olivového oleja majú dlhú históriu a datujú sa do roku 1955 do horskej dedinky Kréta (Ierapetra Malles). V súlade s tradičnými výrobnými postupmi sú mydlá Knossos zaručene výnimočnej kvality a neobsahujú chemické konzervačné látky ani farbivá. Ide o prírodný produkt vyrobený zo 100%- ného olivového oleja.

Mydlá sú dobre kombinovateľné s inými prísadami ako rôzne parfumy alebo bylinky, prípadne harmanček, levanduľa, aloe, jazmín a pod. Je tak možné vybrať si svoju obľúbenú vôňu, ponuka je naozaj štedrá. Vďaka svojmu prírodnému pôvodu a čistým zložkám je najzdravším a ideálnym produktom na čistenie pokožky.


PôvodGrécko

1,60 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

15 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené