Nové Knossos prírodné čierne olivové mydlo s aktívnym uhlím 100g

Knossos prírodné čierne olivové mydlo s aktívnym uhlím 100g

2167

2,10 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 2 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 2 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,10 €.


Tradičné grécke olivové mydlo s aktívnym uhlím, ktoré výborne čistí, zvláčňuje a hydratuje pleť vďaka obsiahnutému olivovému oleju (75%). Je vhodné na všetky typy pleti, na telo i tvár. Vďaka svojim hydratačným vlastnostiam je vhodné aj k hygiene pre najmenších.


Zloženie: olivát sodný, voda, parfum, čierne uhlie, chlorid sodný, citral, butylfenylmetylpropión, linalol, citronelol, limonén.


Knossos

Rodinné skúsenosti v spoločnosti Knossos s mydlom z olivového oleja majú dlhú históriu a datujú sa do roku 1955 do horskej dedinky Kréta (Ierapetra Malles). V súlade s tradičnými výrobnými postupmi sú mydlá Knossos zaručene výnimočnej kvality a neobsahujú chemické konzervačné látky ani farbivá. Ide o prírodný produkt vyrobený zo 100%- ného olivového oleja.

Mydlá sú dobre kombinovateľné s inými prísadami ako rôzne parfumy alebo bylinky, prípadne harmanček, levanduľa, aloe, jazmín a pod. Je tak možné vybrať si svoju obľúbenú vôňu, ponuka je naozaj štedrá. Vďaka svojmu prírodnému pôvodu a čistým zložkám je najzdravším a ideálnym produktom na čistenie pokožky.


PôvodGrécko

2,10 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

15 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené