Maslové oblátky Jules Destrooper 33g

1081

Tento produkt viac nie je na skalde

0,90 €

vrátane DPH

Žiadne bonusové body za tento produkt


Značka Jules Destrooper už takmer dvesto rokov kombináciou pôvodného receptu jednoduchých výrobkov, korení, tradícií a remeselnej zručnosti vytvára výraznú chuť sušienok.

Maslové oblátky Jules Destrooper- chrumkavé maslové oblátky s ľahkou a nadýchanou textúrou, plnou bohatej sladkosti, jemného maslového nádychu a s tónmi vanilky. Je to pôžitok roztápajúci sa na jazyku.

Tenké, no zároveň pevné. S výrazným, hlbokým oblátkovým vzorom, ktorý je ideálnym základom pre orieškové plnky, ovocné džemy a rozličné smotanové nátierky.

Ak raz tieto nezvyčajné sušienky ochutnáte, budete sa k nim znova a znova vracať. Koniec koncov, odolávať tomuto pokušeniu je zbytočné. Vyvážená chuť a lahodná vôňa vás presvedčia o tom, aby ste svoje povinnosti odložili nabok a skutočne venovali svoj čas vychutnaniu si tejto znamenitej maškrty, ktorú si denne volia znalci z celého sveta.

Vychutnajte si jedinečnú chuť lahodných belgických sušienok, vďaka ktorým zažijete vy, vaša rodina a priatelia množstvo znamenitých a radostných chvíľ.

Zloženie: pšeničná múka, cukor, maslo 26% (mlieko),  cukor, vajcia, kukuričný škrob, vanilka (cukor, kukuričný škrob, vanilkový extrakt), morská soľ, kypriaca látka: uhličitan amónny. Môže obsahovať stopy sóje a rôznych druhov orechov.


Destrooper

Jules Destrooper začínal pečením tenkých mandľových sušienok, ktoré používal ako pozornosť pre svojich zákazníkov. Vďaka majiteľovi hotela Teirlinck, jednému zo zákazníkov, sa sušienky dostali do povedomia a obľuby britských zákazníkov a výroba sa začala rozširovať, lebo o chutné sušienky bol veľký záujem.

Neskôr prišlo aj rozšírenie sortimentu a dnes už je možné vybrať si zo štedrej ponuky sladkého chrumkavého potešenia od spoločnosti Jules Destrooper- maslové, mandľové, pomarančové či malinové sušienky, maslové wafle ale aj chutné orechové florentínky. A toto je len časť toho, čo Jules Destrooper ponúka. Príjemné spojenia chutí v tenkej sušienke. 


PôvodBelgicko
Sójabez sóje

0,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené