Nové Maslové oblátky Jules Destrooper 33g

Maslové oblátky Jules Destrooper 33g

1081

0,90 €

vrátane DPH

Žiadne bonusové body za tento produkt


Popis

Značka Jules Destrooper už takmer dvesto rokov kombináciou pôvodného receptu jednoduchých výrobkov, korení, tradícií a remeselnej zručnosti vytvára výraznú chuť sušienok.

Maslové oblátky Jules Destrooper- chrumkavé maslové oblátky s ľahkou a nadýchanou textúrou, plnou bohatej sladkosti, jemného maslového nádychu a s tónmi vanilky. Je to pôžitok roztápajúci sa na jazyku.

Tenké, no zároveň pevné. S výrazným, hlbokým oblátkovým vzorom, ktorý je ideálnym základom pre orieškové plnky, ovocné džemy a rozličné smotanové nátierky.

Ak raz tieto nezvyčajné sušienky ochutnáte, budete sa k nim znova a znova vracať. Koniec koncov, odolávať tomuto pokušeniu je zbytočné. Vyvážená chuť a lahodná vôňa vás presvedčia o tom, aby ste svoje povinnosti odložili nabok a skutočne venovali svoj čas vychutnaniu si tejto znamenitej maškrty, ktorú si denne volia znalci z celého sveta.

Vychutnajte si jedinečnú chuť lahodných belgických sušienok, vďaka ktorým zažijete vy, vaša rodina a priatelia množstvo znamenitých a radostných chvíľ.

Zloženie: pšeničná múka, cukor, maslo 26% (mlieko),  vajcia, kukuričný škrob, vanilka (vanilkový extrakt, kukuričný škrob, cukor), morská soľ, kypriaca látka: sóda bikarbóna. Môže obsahovať stopy sóje a rôznych druhov orechov.


Výrobca: Destrooper

Jules Destrooper začínal pečením tenkých mandľových sušienok , ktoré používal ako pozornosť pre svojich zákazníkov. Vďaka jednému z nich, majiteľovi hotela Teirlinck, sa sušienky dostali do povedomia britských zákazníkov a tak sa výroba začala rozširovať, keďže bol o tieto chutné sušienky veľký záujem. Neskôr prišlo aj rozšírenie sortimentu a dnes už si je možné vybrať zo širokej škály sladkého potešenia od spoločnosti Jules Destrooper- maslové, mandľové, malinové či pomarančové sušienky, maslové wafle, alebo chutné orechové florentínky. A toto je len časť toho, čo Jules Destrooper ponúka. Príjemné spojenia chutí vás určite očaria.


Vlastnosti produktu

PôvodBelgicko
Sójabez sóje

0,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené