Nové Destrooper belgické maslové karamelizované sušienky máčané v čokoláde 100g

Jules Destrooper belgické maslové karamelizované sušienky máčané v čokoláde 100g

0121

3,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 3 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


Popis

Sušienky Jules Destrooper sú skvelým pohostením, keď potrebujete ponúknuť hosťom dezert, a zároveň skvostným darčekom, ktorý príjemne prekvapí a pozdvihne náladu. Chutia výborne samotné, ale aj s rôznymi druhmi džemov. Taktiež s nápojmi, zmrzlinou, ovocím alebo penou. Sušienky sa dajú výborne využiť aj ako ingrediencia do dezertu.

Vyvážená chuť a lahodná vôňa vás presvedčia o tom, aby ste odložili denné povinnosti nabok a skutočne venovali svoj čas vychutnaniu si tejto znamenitej maškrty, ktorú si denne volia znalci z celého sveta.

100% prírodné. Bez konzervantov, farbív alebo umelých príchutí.

Zloženie: mliečna čokoláda 24% (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko plnotučné, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín), horká čokoláda 24% (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, dehydrovaný mliečny tuk, emulgátor: sójový lecitín), pšeničná múka, hnedý cukor 14%, biela čokoláda 12% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín), maslo 5,5%, mlieko, morská soľ, kypriaca látka: sóda bikarbóna. Môže obsahovať stopy rôznych druhov orechov a vajec.


Výrobca: Destrooper

Jules Destrooper začínal pečením tenkých mandľových sušienok , ktoré používal ako pozornosť pre svojich zákazníkov. Vďaka jednému z nich, majiteľovi hotela Teirlinck, sa sušienky dostali do povedomia britských zákazníkov a tak sa výroba začala rozširovať, keďže bol o tieto chutné sušienky veľký záujem. Neskôr prišlo aj rozšírenie sortimentu a dnes už si je možné vybrať zo širokej škály sladkého potešenia od spoločnosti Jules Destrooper- maslové, mandľové, malinové či pomarančové sušienky, maslové wafle, alebo chutné orechové florentínky. A toto je len časť toho, čo Jules Destrooper ponúka. Príjemné spojenia chutí vás určite očaria.


Vlastnosti produktu

PôvodBelgicko
Vajciabez vajec

3,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené