Nové Thomas Henry Elderflower 0,2l

Thomas Henry Elderflower 0,2l

1872

Tento produkt viac nie je na skalde

1,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 1 bonusový bod. Za váš nákupný košík celkom získate 1 bonusový bod ktoré možno transformovať do poukážky 0,05 €.


Thomas Henry Elderflower Tonic dokonale spája kvetinové tóny bazového kvetu a jemnú horkosť toniku. Klasickým nápojom miešaným s ginom alebo vodkou pridáva celú novú úroveň jemnej sofistikovanosti a osvieži vaše chuťové poháriky ako nikdy predtým.

Zloženie: voda, cukor, oxid uhličitý, kyselina citrónová, ochucovadlá, chinínová príchuť. Vegan a bez lepku.


Thomas Henry

Inovatívny duch mení svet. Niečo skutočne nové sa však dá vytvoriť iba vtedy, ak je niekto ochotný riskovať nové kombinácie - a to platí aj pre nápojový svet. Nikdy nemôžete objaviť nové územie zmiešaním vždy rovnakých ingrediencií. Inšpirácia, dvojitá odvaha a veľa šťastia - to je recept na inovatívnu barovú kultúru.

Priekopníkom je Thomas Henry. Farmaceut, gentleman, člen Kráľovskej spoločnosti a neúnavný objaviteľ v mene ľudstva. V roku 1773 spôsobil revolúciu vo svete nápojov: nealkoholické nápoje sýtené oxidom uhličitým. Miešaným drinkom dodával predtým neslýchanú mladistvú sviežosť a príjemne zrelý charakter. Bublinkové nápoje bez alkoholu sa stali hitom a ich popularita aj v súčasnosti stále stúpa.

Doprajte si zážitok v podobe svojich obľúbených miešaných drinkov obohatených o prémiové nemecké limonády a tonicy Thomas Henry.


PôvodNemecko
DruhPerlivý

1,90 €

vrátane DPH

9 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené