-20%

Nové Znížená cena! Zuegg Fragola jahodový nápoj 200ml

Zuegg Fragola jahodový nápoj 200ml

2485

Tento produkt viac nie je na skalde

1,04 €

1,30 €

vrátane DPH

Žiadne bonusové body za tento produkt kvôli existujucej akcie


Zloženie: voda, jahodové pyré a koncentrovanej jahodové pyré 40%, cukor, koncentrát šťavy z čiernej mrkvy a z čiernych ríbezlí, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, antioxidant: kyselina askorbová.


Zuegg

Zuegg je rodinná spoločnosť zložená z ľudí a sadov- vlastných sadov. To je rozdiel. Mať sady na severe a na juhu Talianska znamená mať možnosť pestovať ovocie v ideálnom teréne a klimatických podmienkach pre každú odrodu: najlepšie je možné dosiahnuť, len ak sú semená, pôda a podnebie perfektné.

Podnikanie firmy Zuegg je založené na dôkladných znalostiach svojich sadov, pokore a ambíciách, ako aj na túžbe neustále experimentovať s novými receptami, ktoré prebúdzajú chuťové poháriky.

V roku 1860 Ernst August a Maria Zuech (odkiaľ pochádza aj priezvisko Zuegg) začali spolu so svojimi 14 deťmi pestovať ovocie na svojej farme v Lana d’Adige. Rodina začala predávať svoje jablká na susedných trhoch a zanedlho sa ich podnikanie dostalo až do Petrohradu. O 30 rokov neskôr sa Karl a Vigil, dvaja najstarší synovia, ujali vedenia malého rodinného podniku a napriek ťažkostiam spôsobeným vypuknutím 1. svetovej vojny sa z neho stala moderná spoločnosť.

Dnes je Zuegg moderná spoločnosť vyrábajúca ovocné produkty- džemy, džúsy, snacky. Široká ponuka ovocných pochúťok je lákadlom pre všetky mlsné jazyky.


PôvodTaliansko
DruhNeperlivy

1,04 €

1,30 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

8 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené