Nové San Pellegrino červený pomaranč 0,2l

San Pellegrino červený pomaranč 0,2l

0990

1,20 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 1 bonusový bod. Za váš nákupný košík celkom získate 1 bonusový bod ktoré možno transformovať do poukážky 0,05 €.


Popis

Zloženie: voda, pomarančová šťava z koncentrátu 17%, cukor, šťava z červeného pomaranča z koncentrátu 3%, oxid uhličitý, prírodná pomarančová aróma, farbivá: antokyaníny, extrakt z papriky, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.


Výrobca: San Pellegrino

Spoločnosť San Pellegrino je talianska značka minerálnej vody a vybraných sódových vôd s chuťou reálneho ovocia.  Bola založená v roku 1899 v San Pellegrino v Taliansku.  Mimo Talianska  je voda San Pellegrino predávaná ako luxusný produkt.  Vďaka svojim skvelým vlastnostiam je distribuovaná do mnohých krajín v Európe, Amerike, Austrálii a tiež do Japonska, Taiwanu či Honkongu. V roku 1932 bola zavedená pomarančová varianta Aranciata, kde primárnu zložku tvorí San Pellegrino s obohatením o koncentrovanú pomarančovú šťavu. V súčasnosti je už zaujímavých príchutí oveľa viac- Limonata, Sanbittèr, Pompelmo, Aranciata Rossa alebo Chinot. Každá chuť je jedinečná a oplýva jedinečnou talianskou eleganciou.


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
DruhPerlivý

1,20 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

18 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené