Darčekový kôš "Mozart"

64,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 64 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 64 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,20 €.


Likér  Mozart “Dark Chocolate”— čokoládový likér Mozart je luxusným spojením horkej čokolády s ovocným destilátom, plnej a bohatej chuti s jemnými tónmi.

Objem: 0, 5l; Obsah alkoholu: 17%; Producent: Mozart, Rakusko.

Virginia talianske „Tartuffo Gianduja“ 180g tradičné talianske truffle pripravené z mliečnej čokolády, gianduje a lieskových orieškov vás očarí svojou jemnou štruktúrou a lahodnou chuťou typickou pre talianske delikatesy 1 balenie.

Mogyi pražené slané arašidy 70g — chutné pražené arašidy so soľou — 1 balenie.

Venchi pralinky “Chocaviar“ 130g — bonbóny z prémiovej talianskej čokolády zachutia všetkými zmyslami ešte predtým, ako ich ochutnáte. Dômyslený vzhľad a nevídaný čokoládový kaviár, zdobiaci povrch každej pralinky, sú totižto pastvou pre všetky zmysly — 1 balenie.

Lavazza Espresso zrnková káva 250g — jemná chuť a nezameniteľná aróma zrnkovej kávy Lavazza Espresso. Tmavo pražená 100%- ná Arabica, prináša dokonalý pôžitok v každom dúšku vynikajúcej kávy — 1 balenie.

Don Gastronom „Picante Iberian“ paté 100g — španielske paté z jemného mäsa plemena „Iberské prasa“ a pikantných paprík — 1 balenie.

Pocket Coffee  pralinky 62,5 g — čokoládové bonbóny s tekutou kávovou náplňou — 1 balenie.

Sir Charles nugat 100g — jemný biely nugát s arašidami a kúskami sušeného ovocia, papáye, ananásu – sladený cukrom a medom — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Brulee” — mäkká karamelová náplň vo vnútri čokoládovej schránky, vyčkáva na svoju príležitosť previesť vás príbehom, ktorý sa začína v roku 1878, keď otvorili dvere do sveta čokolády Venchi — 2 kusy.

Virginia talianske pečivo Amaretti — tradičné talianske pečivo amaretti pripravované z múky z marhuľových jadier a vaječných bielkov. Krehké kúsky sa vám rozplynú na jazyku! — 2 kusy.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholLikér

64,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

27 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené