Darčekový kôš "Glen"

69,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 69 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 69 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,45 €.


Whisky Glenfiddich Reserve Cask — fascinujúca jednosladová whisky so zložitou arómou a príjemnou hladkou a hodvábnou, sladko-korenistou chuťou, ktorá sa vyvíja s každým ďalším dúškom.
Objem: 0,2l; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Škótsko.

Lindt bonboniéra “Hochfein Pralines” 130g — bonbóny s vrstvou bielej, mliečnej alebo horkej švajčiarskej čokolády, ktoré rozjasnia váš deň nejednou kompozíciou starostlivo vyvážených chutí. Núka sa v nich ušľachtilý nugát, marcipán, truffle, mandľový krém aj chrumkavé kúsočky orieškov. Prinášajú nezabudnuteľnú chuť na vysokej majstrovskej úrovni — 1 balenie.

Lindt guľôčky “Lindor Assorted” 200g — delikátne čokoládové pralinky s neodolateľne jemnou náplňou v kombinácii s bielou, mliečnou a horkou čokoládou. Potešte ňou tých, na ktorých nedáte dopustiť a vyjadrite im svoju úprimnú vďaku prostredníctvom zmesi Lindor — 1 balenie.

Heindl pralinky „Champagner“ 118g — rakúske pralinky z horkej čokolády plnené náplňou s príchuťou šampanského vína — 1 balenie.

Willie´s Cacao čokoláda “Cuban Luscious Orange 65%” 50g — novinka od Willie's Cacao . Kombinácia horkej čokolády a exotických pomarančov prinášajú osvieženie a radosť. Pridaním medu zaisťuje jemný sladký dozvuk sametovej čokolády a prinesie skutečné gurmánské potešenie — 1 kus.

Lindt Thins Dark 125g — delikátne plátky s intenzívnou chuťou horkej čokolády rozplývajúcej sa na jazyku ako sladký film. Tóny pražených bôboc, muškátoveho orieška či lúapných slnečnisových semienok sa pohrajú s vašimi chuťovými pohárikmi – 1 balenie.

Dolfin 88% horká čokoláda 30g — belgická horká čokoláda s autentickou a intenzívnou chuťou — 1 kus.

Mackays džem „Ginger Preserve“ 340g — originálny škótsky zázvorový džem s jedinečnou chuťou — 1 kus.

Don Gastronom paradajková salsa s mandľami a lieskovcami 130g — španielska paradajková salsa s lahodnou chuťou, ochutená mandľami a lieskovcami, výborne dochutí každý pokrm — 1 kus.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholWhisky

69,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

29 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené