Darčekový kôš "Víla"

54,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 54 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 54 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,70 €.


Sekt Hubert Club 0,375l 11% — elegantný sekt vhodný pre všetky príležitosti! Podmanivá vyvážená chuť s ideálnym pomerom kyselín a cukrov. Sýta žltozelená farba a intenzívne perlenie sú pre tento sekt typické. Skvelo dopĺňa sladké dezerty a spríjemní každú párty.

Objem: 0,375l, Obsah alkoholu: 11%; Producent: Hubert, Slovensko.

J. Destrooper sušienky “Jules' Finest” 250g — krémové sušienky s lahodnými tónmi vanilky a chrumkavé keksíčky s mandľovými čriepkami a ešte sladké sušienky zaliate s horkou, bielou, aj mliečnou čokoládou. Tie najlepšie z receptúr Jules’, ukryté na jednom a tom istom mieste — 1 balenie.

DP Chocolate horká čokoláda s kešu, pomarančom a citrónovou kôrou 90g — lahodná tabuľková čokoláda plnená giandujou z mandlí v horkej čokoláde, s posypom z kešu, sušeného pomaranča a citrónovej kôry — 1 kus.

Čaj Meridiani “Fragola & Kiwi” 100g — malé jahodové kúsky v spojení s kiwi sú lahôdkou nielen pre ústa, ale aj pre oči. Čerstvá a chutná zmes, ktorá spríjemňuje každý okamih relaxácie — 1 balenie.

Niederegger marcipánová tyčinka “Walnuss Rum-Krokant” 40g — celomáčaná tyčinka v mliečnej čokoláde s nezameniteľným spojením mandlí, vlašských orechov a štipkou rumu— 1 kus.

Niederegger bonbóny “Cake Edition” 200g — marcipánové bonbóny vo variáciách chutí populárnych dezertov ako cheesecake, karamelové brownie, očarí tiež chuť vanilkového karamelu alebo explózia čokoládovej chuti — 1 balenie.

Don Gastronom „Faisan“ paté 100g — španielske paté z bažantieho mäsa s hľuzovkou — 1 balenie.

Virginia talianske pečivo Amaretti — tradičné talianske pečivo amaretti pripravované z múky z marhuľových jadier a vaječných bielkov. Krehké kúsky sa vám rozplynú na jazyku! — 2 kusy.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlate a ukrývajú vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 3 kusy.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholVíno

54,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené