Darčekový kôš "V jari"

54,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 54 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 54 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,70 €.


Venchi bonbóny “Assorted Doubledoni” 200g — chrumkavé lieskové orechy v nugáte obalenom v mliečnej a horkej čokoláde — 1 balenie.

Lindt pralinky Lindor „White“ 200g — sladká biela čokoláda z kakaového masla a výborný krém z bielej čokolády vnútri. Smotanovo-vanilková chuť s jemnou kakaovou arómou si vás získa nadlho — 1 balenie.

Lyra horká čokoláda s posypom „Naša“ 80g — horká čokoláda zo slovenskej čokoládovne s posypom zo sušeného ovocia — 1 kus.

SebaSTea zelený čaj „Chinese Panda“ 100g — sypaný zelený čaj — 1 balenie.

Grashoff krém “Cappuccino” 250g — krém z čokolády s chuťou kapučíno 250g — 1 kus.

Virginia talianske pečivo Amaretti — tradičné talianske pečivo amaretti pripravované z múky z marhuľových jadier a vaječných bielkov. Krehké kúsky sa vám rozplynú na jazyku! — 3 kusy.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Pistachio“ — krehkosť celého sušeného ovocia (mandle, lieskové orechy a pistácie) v jadre sa stretáva s mäkkosťou krémovej náplne obalených mliečnou čokoládou, v posyýpke z karamelovej granoly a karamelového masla — 2 kusy.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlate a ukrývajú vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 2 kusy.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholBez alkoholu

54,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené