Rum Dos Maderas PX 10YO 40% 0,7l

1413

39,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 39 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 39 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,95 €.


Rum Dos Maderas 5+5 PX je 100% trstinový karibský rum, ktorého dozrievanie je rozdelené do troch fáz. Najskôr zreje 5 rokov v dubových sudoch priamo v Karibiku. Následne zreje už v Španielsku v pivniciach Williams & Humbert opäť v dubových sudoch, kde zrelo "Dos Cortados (Palo Cortado), tentoraz 3 roky. Na záver zreje ešte 2 roky v sudoch, v ktorých 20 rokov zrelo sladké Sherry z odrody Pedro Ximenes), čím vzniká mimoriadny rum Dos Maderas PX.

Tento rum má harmonickú vôňu s dotykom hrozienok a fíg.  Skvelý digestív a zaujímavá alternatíva koňakov alebo brandy.

Tóny chuti:
Rum Dos Maderas PX ma veľmi tmavú jantárovú farbu. Chuť je veľmi jemná, komplexná a hrejivá - jemné náznaky hrozienok, fíg a vanilky, vďaka ktorým je veľmi zaujímavý.


Dos Maderas

Jeden nápoj spájajúci v sebe múdrosť dvoch kultúr- karibskej a hispánskej. Obidve zo seba ponúkajú to najlepšie. Dos Maderas prináša blendy rumov z Barbadosu a Guyany- domova najlepšej cukrovej trstiny a rumov najvyššej prestíže. Barbados ponúka jemnosť a ľahkosť s vyladenou arómou a chuťou, Guyana naopak výrazné telo, ktoré je ideálne na miešanie s inými, a tak im dodáva žiadanú silu.

Zrenie blendov v dubových sudoch a skúsenosti majstrov rumu prinášajú ten najlepší výsledok. Keď dosiahnu správny vek, cestujú svetom, do jedného z najväčších vinárstiev v Európe- Jerez de La Frontera. Rum tam čaká pokoj, znalosti a vyše storočná tradícia produkcie a zrenia sherry „Brandy de Jerez“ a tak môže pokračovať jeho cesta za dokonalým výsledkom.

Finálnym stanovišťom grandióznej osobnosti rumov Dos Maderas sú americké dubové sudy, v ktorých predtým zreli sherry „Dos Cortados“ a „Don Guido“- každá viac ako 20 rokov. Zanechávajú tak v sudoch jedinečné príchute a arómy. Vďaka prepracovanému procesu zrenia je sú rumy naozaj unikátmi s nezameniteľným charakterom.


PôvodBarbados
DruhZlatý
Alkohol40%
Vek10-ročný
BalenieKartónik

39,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

28 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené