Nové Rum Pyrat XO 40% 0,7l

Rum Pyrat XO 40% 0,7l

1661

29,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 29 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 29 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,45 €.


Rum Pyrat XO Reserve je blend tých najlepších pätnásťročných karibských rumov. Podáva sa najlepšie na ľade s plátkom citrónu, kedy vynikne jeho špičková kvalita a jemná, sladká chuť.


Pyrat

Pyrat XO Reserve je pätnásťročný rum, zrejúci v sudoch z americkej a francúzskej provincie, s naozaj výraznou ovocnou vôňou a nemenej výraznou a atraktívne chuťou. Akoby človek popíjal sladkastý pomarančový nektár!

Ochutnajte aj vy rum, ktorý je úplne špecifický a nie je možné pomýliť si ho s iným! Žltooranžová stuha vo farbe pomarančov, ktorá je uviazaná okolo hrdla fľaše s rumom Pyrat XO Reserve, ako keby predurčovala, ako bude tento hnedý rum z ostrova Anguilla chutiť a voňať – sladko a ovocne.

Aj vôňa rumu Pyrat XO Reserve je skutočne veľmi sladká- najmä tóny citrusov, pomarančov a taktiež mandaríniek. Skrýva v sebe jemnú arómu vanilky, trstinového cukru a pikantne sladkej škorice. Tak ako rum, rovnako nezameniteľná je aj karafa. Ručne vyrábaná fľaša so žltooranžovou stužkou na hrdle a kovovým príveskom, vyobrazujúcim patróna všetkých barmanov, bôžika Hoti.


PôvodGuyana
DruhZlatý
Alkohol40%

29,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

28 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené