Rum Appleton Estate Signature Blend 40% 1l

1773

23,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 23 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 23 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,15 €.


Popis

Rum Appleton Estate Reserve 12 ročný je destilovaný v tradičních kotlíkových destilačních prístrojoch a následne namiešaný z rumov starších ako 12 rokov. Získal zlatú medailu v roku 2008 na International Spirits Challenge.

Farba je žiarivo bronzová, vôňa vlašských orechov a muškátového orieška sa mieša s vôňou pomarančovej kôry a vanilky. Chutí po maslových bonbónoch a tmavom cukre a má horko-sladké zakončenie. Vhodný ako hodnotný dar pre znalcov.


Výrobca: Appleton

Appleton Estate vyrába rum od roku 1749 v bujnom údolí Nassau na Jamajke. Voda je filtrovaná prírodou než presiakne v kilometre vzdialených vápencových kopcoch a vleje sa do prameňa Appleton Estate. Bohatá pôda predurčuje úspešné pestovanie výberovej cukrovej trstiny pre jedinečný charakter odrážajúci sa v rume Appleton.

Každý rum je vyrábaný od začiatku do konca ručne a majstrovsky mieša bohatú arómu a komplexné chute. Všetky rumy Appleton sú vyrábané v tejto malej geograficky ohraničenej oblasti, ktorá im dodáva svoj charakter. Spoločnosťou vypestovaná cukrová trstina, individuálne zberaná a destilovaná, pridáva rumu výrazné maslové, ovocné tóny.


Vlastnosti produktu

PôvodJamajka
DruhZlatý
Alkohol40%

23,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené