Nové Rum Zacapa Ambar 40% 1l

Rum Zacapa Ambar 40% 1l

1783

49,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 49 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 49 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,45 €.


Tento jedinečný rum jantárovej farby, vytvorila Lorena Vásquez, Master Blender v Zacapa, ako poctu sopkám Guatemaly. Popol z nich prispieva k úrodnej pôde, ktorá dáva osobitú sladkosť cukrovej trstine, ktorá sa používa na výrobu Zacapy.

Je to zmes rumov od 4 do 12 rokov, zrejúca v horách nad oblakmi, použitím Sistema Solera v sudoch, ktoré predtým skladovali silné americké whiskeys, kvalitné vína Jerezz a v spálených sudoch z bieleho amerického dubu. Zacapa Ámbar 12 je hladkej chuti so suchým povrchom.


Zacapa

Rumy spoločnosti Zacapa produkované na Guatemale sú majstrovským dielom, vyjadrením trpezlivosti, plnosti, kvality a umenia blendovania. Všeobecne sú medzi odborníkmi považované za veľmi kvalitné a hodné pozornosti. Vyzretím do dokonolasti vo vrchovine Quetzaltenango v nadmorskej výške 2300m. n. m., získavajú rumy Zacapa svoju komplexnú chuť a špecifický charakter, ktoré ich robia tak výnimočnými.


PôvodGuatemala
DruhZlatý
Alkohol40%
Vek12-ročný

49,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

28 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené