Rum Diplomatico Reserva 12YO 40% 0,7l

0674

39,80 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 39 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 39 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,95 €.


Diplomatico Reserva Exclusiva je chutný destilovaný rum, zrejúci až dvanásť rokov, pri ktorého výrobe sa využívajú dubové sudy po Bourbone a Škótskej whisky, čím sa starostlivo budujú jedinečné chuťové vlastnosti tohto nápoja.

Komplex vôní ponúka ovocné tóny, zmrzlinu s hrozienkami, podtóny kakaa, škorice a klinčeku. Dúšok po dúšku odhaľuje tón za tónom kosatec, vanilku a dub, jemné odtiene zázvoru a pomarančovej kôry.

Chuť Diplomatica je stredne ťažká, olejovo- ovocná s tónmi korenia a tabaku, čím ponúka originálnu chuť a výraz, nasledovaných zvodným a elegantným koncom.

Kvality prítomné v rume Diplomatico Reserva Exclusive ho zaraďuju do triedy k drinkom , ktoré možno označiť ako “ukazovetele úrovne kvality”. Vyhral mnoho ocenení na medzinárodných súťažiach a výstavách – 10 zlatých (plus dve dvojnásobne zlaté), 6 strieborných a 2 bronzové medaily.

Excelentný Venezuelský rum úžasnej kvality je chvályhodným darom pre pravých znalcov tohto nápoja. Výnimočná chuť najlepšie vyinkne, ak je rum servírovaný čistý. Aj napriek tomu, že mnoho expertov odporúča rum ako ingredienciu do koktejlov, je lepšie vychutnať si ho v čistej podobe, čím vyniknú jeho jedinečné prednosti.

Teplota podávania záleží na osobných preferenciách.

Farba: Tmavá medená s bohatými mahagónovými odtieňmi.

Vôňa: Veľmi bohatá, sýta s jasnými ovocnými tónmi nasledovanýmií smotanovými odtieňmi vanilky, škorice, kakaa,  likéru, pomarančovej kôry a tabakových listov.

Chuť: Zrelá, zamatová, sladká nepresýtená chuť. Medové tóny s jemnými olejovými odtieňmi krémového toffee a  drevenými nádychmi s prirodzenou príchuťou koňaku.

Dochuť: Predĺžená, teplá, vyplnená náznakmi čokolády a karamelu, s jemnou orechovo-medovou sladkosťou,  korenistými a bylinkovými tónmi.


Diplomatico

Objavte tradičný a unikátny štýl výroby rumu kombinujúceho americké, britské a hispánske tradície destilácie s majstrovskými skúsenosťami a metódami majstra Ronera. Rumy sú dôkladne vyrobené z prémiovej cukrovej trstiny a tiež využívajú rôzne destilačné metódy. Dajú sa tu nájsť univerzálne, ale aj unikátne kúsky rumu s charakteristickou chuťou. Rumy Diplomatico sú vhodné na samostatné pitie a aj ako súčasť koktejlov.


PôvodVenezuela
DruhZlatý
Alkohol40%
Vek12-ročný

39,80 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

28 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené