Nové WoodWick vonná sviečka s dreveným knotom Trilogy "Cozy Cabin" 275g

WoodWick vonná sviečka s dreveným knotom Trilogy "Cozy Cabin" 275g

2105

21,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 21 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 21 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,05 €.


Sklenené nádoby z ručne fúkaného skla a typické drevené viečko spolu tvoria bezchybnú harmóniu. Knôt z prírodného dreva s patentovaným tvarom a prémiový parafín ukrývajú znamenite zladené vonné esencie, ktoré miestnosť naplnia dlhotrvajúcou vôňou. Sójový vosk vo sviečke zaručuje dlhšie a čistejšie horenie a je biologicky rozložiteľný. Nechajte zrelaxovať všetky svoje zmysly vďaka jedinečným sviečkam Woodwick.

Vonná sviečka Woodwick Cozy Cabin prevoní váš domov drevitou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete cítiť skvelo.


WoodWick

Podmanivá vôňa a jedinečné praskanie luxusných sviečok Woodwick zahreje na duši a zútulní váš domov. Zvuk horiaceho krbu a praskajúceho dreva vytvoria dokonalú atmosféru v každej domácnosti. Všetky zmysly si môžu vychutnať tento intenzívny zážitok. Elegantný a sofistikovaný dizajn sviečok bude dokonalo ladiť s každým interiérom.


21,90 €

vrátane DPH

16 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené