Yankee Candle vonná sviečka Elevation Passionflower 552g

2551

Tento produkt viac nie je na skalde

25,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 25 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 25 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,25 €.


Sviečka Yankee Passionflower Large Elevation Candle má trendovú zúženú siluetu s kvalitnou sklenenou nádobou s hrubým rezom a štvorcovou sviečkou. Kovové viečko tesne zapadá pod sviečku, aby slúžilo ako vyrezávaný podstavec, zatiaľ čo vôňa pripomína vzácne, opojné vône kvetov, ktoré kvitnú v noci - vášnivá zmes, ktorá je inšpirujúca a povznášajúca.

Počiatočná vôňa mandarínky a čiernej ríbezle ustúpi hlavnej vôni tela po jazmínovom čaji a lotosovom kvete. To vrcholí pretrvávajúcim dojmom orchidey a jantárového pižma. Navrhnuté s 2 knôtmi na zvýšenie vône a atmosféry.


Yankee Candle

Yankee Candle je najväčší a najuznávanejší výrobca sviečok na svete. Vyrábajú prémiové sviečky už viac ako 40 rokov a sú preslávení po celom svete pre svoju obrovskú škálu vôní a rôznych štýlov sviečok. Rovnako ako každá veľká spoločnosť, aj Yankee Candle začala za najskromnejších okolností. Zakladateľ Mike Kittredge sa v decembri 1969, keď mal šestnásť rokov, pasoval s veľkým problémom- nemal darčeky na Vianoce a peniaze tiež nie. Skrsol mu v hlave nápad- zhromaždil svoje detské pastelky a našiel prázdny kartón od mlieka. Roztopil ich, nalial horúcu tekutinu do kartónu a pridal knôt „požičaný“ zo sviečky v jedálni. Prvý kúsok kúpila suseda na návšteve a tak si mohol kúpiť lepší vosk z ktorého vyrobil ďalšie dve sviečky. Jednu predal a jedna sa stala darčekom na Vianoce.

Záujem o sviečky stále stúpal a do štyroch rokov od výroby prvej sviečky sa z hobby vyvinulo podnik jedného človeka. Začiatky boli časovo náročné ale do roku 1982 už zamestnávala firma viac ako tridsať zamestnancov. A neustále sa rozširovali... V roku 1983 mala Yankee Candle k dispozícii obchod s rozlohou 1600 štvorcových stôp.

Yankee reprezentuje najmä ich vášeň pre najvyššiu kvalitu vône. Remeslá spoločnosti Yankee sa prenášajú prostredníctvom ich generácií chandlerov (výrobcov sviečok) ako súčasť ich dedičstva, ktorí pokračujú vo vytváraní najkvalitnejšieho produktu a dôsledne testujú a kontrolujú každú vôňu, ktorá im prejde nosom.


25,90 €

vrátane DPH

23 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené