-50%

Znížená cena! Seed and Bean BIO 30% biela čokoláda malina a vanilka 85g

Seed and Bean BIO 30% biela čokoláda malina a vanilka 85g

1435

1,75 €

3,50 €

vrátane DPH

Žiadne bonusové body za tento produkt kvôli existujucej akcie


Popis

Ručne vyrobená bio čokoláda Seed & Bean s drvenými malinami s prírodnou vanilkou. Kombinácia bielej čokolády a kúskov kyselých malín odľahčuje jemná chuť vanilky a je zaujímavá nielen pre milovníkov bielej čokolády. Vhodné pre vegetariánov.

Zloženie: trstinový cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, malinový prášok (4%), vanilkový extrakt (<1%), emulgátor: sójový lecitín, sušená vanilka (<1%). Môže obsahovať stopy orechov.  Produkcia ekologického poľnohospodárstva. Podiel kakaa min. 30%. Podiel Fairtrade 70,8%.


Výrobca: Seed and Bean

Seed and Bean sú ručne vyrábané čokolády so sídlom v Anglicku. Počas svojej krátkej doby pôsobenia na trhu (od roku 2005) si získali srdcia všetkých milovníkov dobrej čokolády. Vyznačujú sa najmä lahodnou chuťou a kreativitou, ktorú značka do sveta čokolád priniesla. Všetky čokolády sú označené ako BIO- kakaové bôby a ostatné suroviny použité na výrobu, podliehajú jedným z najvyšších štandardov pre pestovanie organických plodín vo svete.

Pestovatelia, ktorí poskytujú plodiny pre prípravu sú malí lokálni pestovatelia, ktorí sú za svoju prácu patrične ohodnotení, a Seed and Bean sa tak radí k výrobcom podporujúcich fairtrade. Rozpätie chutí je naozaj štedré a plné prekvapivých kombinácií- kvalitná horká alebo mliečna čokoláda odhaľuje tajomstvá v podobe feniklu, chilli a limetky, levandule, morskej soli alebo kardamonu. A to sme len na začiatku zoznamu. Rozhodnúť sa len pre jednu je ťažké, ochutnať zo všetkých je ideálne riešenie! Veľký podiel čokolád tvoria tie, bez obsahu živočíšných produktov, a tak sa stávajú vhodnou pochúťkou aj pre vegánov. Seed and Bean, to sú čokolády, ktoré potešia každého.


Vlastnosti produktu

PôvodSpojené kráľovstvo
DruhBiela čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

1,75 €

3,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené