Nové DP Chocolate mliečna čokoláda s lesným ovocím 90g

DP Chocolate mliečna čokoláda s lesným ovocím 90g

1863

6,40 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Zloženie: mliečna čokoláda: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová masa, prírodná vanilka, emulgátor: sója lecitín. Náplň (60%): cukor, kakaové maslo, plnotučné sušené mlieko, kakaová masa, lieskovo-oriešková pasta, sušené ovocie (5g) (maliny, jahody a čierne ríbezle), emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilka. Obsah kakaovej sušiny najmenej 39%.


DP Chocolate

DP čokoláda je vyrobená z tých najkvalitnejších surovín bez pridania rastlinných tukov a konzervačných látok. Precízne spracovanie a starostlivý výber surovín sú prvoradé. Vďaka prvotriednym kakaovým bôbom, ktoré sa používajú na výrobu čokolád, majú DP Chocolate výrobky nádhernú vôňu a výnimočnú chuť s dlho doznievajúcim čokoládovým buketom. Nemalý dôraz je kladený aj na výber ostatných prísad, ktorých kvalita sa neustále sleduje.

Remeselná zručnosť je zosúladená s najmodernejšími technológiami, čo pomáha vyrábať jedinečné produkty vysokej kvality rýchlo a spoľahlivo.


PôvodSlovensko
DruhMliečna čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

6,40 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené