Nové Lindt mliečna čokoláda s tekutou náplňou s čerešňovicou 100g

Lindt mliečna čokoláda s tekutou náplňou s čerešňovicou 100g

0013

2,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 2 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 2 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,10 €.


Pre tých, ktorí majú radi čerešničky na torte, ponúka Lindt zaujímavú sériu bohato plnených čokolád Tablet. Ochutnajte lahodne mliečnu čokoládu s aromatickou a opojnou štavnatosťou višní. Tablet Višňa predstavuje dvojitý pôžitok z rozplývajúcej sa čokolády. Okúsiť umenie preciťovania rozplývajúcej sa čokolády, znamená oceniť pravé hodnoty jej vzniku.

Láskavý prístup Majstrov čokolády Lindt je citeľný na všetkom, čoho sa dotknete. Dômyselnosť hrúbky a opulencia každej šikovne navrhnutej kocky. Jemnosť, ktorá chutí a krehkosť, ktorú budete počuť pri každom zahryznutí. Taký je svet zmyslov v čokoláde Lindt. Preniknite doň s prvým kúskom, dajte veciam čas a nechajte sa unášať tým, čo prinesie každá zmena v chuti. Od mliečného začiatku s príchuťou jablkovo-škoricového džemu a fíg, cez lahodné pokračovanie s výrazom kyselkavých višní a prenikavou sviežosťou, ktorá zaplaví ústa éterickou kvetnatosťou. Zhlboka sa nadýchnite a spolu s výdychom vylúďte tú plnosť čerešňového závanu do sveta navôkol. Všadeprítomný závoj žiarivo jasnej vône čerešní a kvetov zintenzívni vnímanie dochute, sprevádzanej kĺzavým záverom s ovocnou bodkou a kakaovo-vanilkovou pauzou na jazyku.

Višňová čokoláda Tablet po vychladení zo seba ponúkne ešte viac. Presvedčte sa o tom vlastnými zmyslami. Tí, ktorí by si ju radi vychutnali ako dezert v občerstvujúcej kombinácii, môžu siahnuť po čiernom čaji alebo ochutenej, ovocnej vodke.


Lindt

Švajčiarski majstri čokolády sa pri výrobe čokolády značky Lindt starostlivo zameriavajú na každý detail. A tak sa stala čokoláda Lindt symbolom tej najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť. Na jej prípravu sa využívajú kvalitné kakaové bôby odrody Criollo a Trinitario. Tie sa melú, miešajú, roztierajú či ohrievajú- to všetko preto, aby vzniklo čokoládové potešnie rozplývajúce sa na jazyku. Vďaka unikátnym spojeniam so zaujímavými prísadami, si značka Lindt získala srdcia všetkých milovníkov dobrej čokolády.


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda

2,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené