Nové Goldkenn čokolády plnené alkoholom darčekový box 300g

Goldkenn čokolády plnené alkoholom darčekový box 300g

0156

Tento produkt viac nie je na skalde

14,08 €

bez DPH

Za tento produkt získate 14 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 14 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,70 €.


Popis

Jedna tabuľka čokolády je nepochybne úžasná vec. Ešte lepšou sú dve tabuľky. Toto darčekové balenie obsahuje celkom tri tabuľky švajčiarskej mliečnej čokolády s tekutou náplňou likéru Cointreau, koňaku Remy Martin a whisky The Famous Grouse. Balenie je vo svojej podstate kolekciou, kde každá čokoláda odkrýva svoje nezameniteľné chute s bohatou škálou pôsobivých a nekončiacich chuťových rozmanitostí.

Čokoláda plnená whisky The Famous Grouse — tá najlahodnejšia čokoláda s poctivou dávkou vychýrenej škótskej. Milovníci znamenitej čokolády toto jedinečné spojenie whisky a čokolády ocenia. Kombinácia hrejivých tónov alkoholu, vyvážená sviežosť a nezameniteľný chuťový profil.

Čokoláda plnená koňakom Remy Martin Fine Champagne — lahodná mliečna čokoláda, plnená koňakom Remy Matin. Precízne vymerané ingrediencie spúšťajú ohňostroj ohromujúcich chutí. Potešenie narastajúce s každým zahryznutím.

Čokoláda plnená likérom Cointreau – skrátka, synergia zamatovej čokolády a nezameniteľnej kombinácie sladko-horkých pomarančových tónov likéru Cointreau. Veľmi pôsobivý a prekvapivý mix s hojným množstvom chuťových odtienkov, rozplývajúcej sa čokolády a slastnej dochuti. Perfektná kombinácia pre gurmánov.

Táto sada stelesňuje vividnú filozofiu slastného a nádherného života, prinášajúceho nové, nezabudnuteľné zážitky a tiež bytostné vnímanie sveta čokoládových chutí bez hraníc, ktorý je vôkol nás. Sada, kde sa dokonca aj na mieru vyrobené zlaté balenie a výstižná minimalistickosť podpisujú v prospech kvality tohto švajčiarskeho čokoládového produktu. Tento výnimočný štýl značí, že ju ako dar oceníte pri rozličných príležitostiach. Nakoniec, vždy sa nájde dostatok dôvodov, prečo darovať čokoládu, ktorá nie je ani príliš osobná a pritom je dômyselná a spraví radosť.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, likérová náplň (7.5%), sušené plnotučné mlieko, sušené odtučnené mlieko, mliečny tuk, emulgátor (sójový lecitín), prírodný extrakt z vanilky. Podiel (%) kakaovej sušiny v čokoláde: najmenej 37%. Môže obsahovať stopy lieskovcov, mandlí a orechov, vajec, lepku. Obsahuje alkohol, nevhodné pre deti.


Vlastnosti produktu

PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda

14,08 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2017. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené