-30%

Nové Znížená cena! Goldkenn čokoláda plnená koňakom Remy Martin 100g

Goldkenn čokoláda plnená koňakom Remy Martin 100g

0150

3,43 €

4,90 €

vrátane DPH

Žiadne bonusové body za tento produkt kvôli existujucej akcie


Koňak je nápojom, ktorý si rýchle popíjanie nezaslúži. To isté platí pre mliečnu čokoládu plnenú koňakom Goldkenn Remy Martin, keďže jej obal nesie kentaura ako pečať slávneho výrobcu koňaku.

Prémiová švajčiarska čokoláda s koňakom Remy Martin je rafinovaným symbolom luxusu, dômyselnosti a ušľachtilosti. Táto čokoládová krása dráždi zmysly a jej chuť nenahradí nič iné.

Osmeľte sa roztrhnúť jej zlaté rúcho a objavte pod ním presne osem kúskov mliečnej čokolády plných výnimočného likéru s dušou Fine Champagne Cognac od Remy Martin.

Kúsky Goldkenn Remy Martin čokolády sú dosť veľkorysé na to, aby sa mohli v uvoľnenej atmosfére a dobrej nálade rozplývať pozvoľna v ústach. O dobrú náladu je postarané. Dosiahnete ju s každým okúsením, zažijete neopísateľný pôžitok z neúnavne rozvíjajúcej sa chuti.

Voňavá a omamná; takéto splynutie chutí dvoch prémiových značiek si podmaní každého. Ideálna ako elegantný darček alebo milá pozornosť na romantické stretnutie.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, Remy Martin koňak (7.5%), sušené plnotučné mlieko, sušené odtučnené mlieko, maslový tuk (mlieko), sušená srvátka (mlieko), emulgátor (sójový lecitín), prírodný extrakt z vanilky. Obsah kakaa min. 37%. Môže obsahovať stopy orechovvajec lepku. Obsahuje alkohol, nevhodné pre deti.


Goldkenn

Švajčiarska značka čokolády, preslávená najmä vďaka svojej zlatej kolekcii čokolád. Nájdete tu zlaté mince alebo rovno zlaté tehly! Samozrejme, všetko s obsahom tej najlepšej švajčiarskej čokolády, na ktorej výrobu boli použité starostlivo vybrané zložky. Tak vznikla originálna kombinácia nádherného balenia a kvalitnej čokolády, spájajúca v sebe dva najsilnejšie symboly Švajčiarska- čokoládu a bankovníctvo. Okrem zlatej tu nájdete aj iné kolekcie, ako je napríklad likérová. Milovníci čokolády si pri značke Goldkenn spoľahlivo prídu na svoje!


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

3,43 €

4,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené