Nové Venchi Bacio Di Dama tyčinka v mliečnej čokoláde s lieskovo-orieškovým krémom a sušienkami 200g

Venchi Bacio Di Dama tyčinka v mliečnej čokoláde s lieskovo-orieškovým krémom a sušienkami 200g

2291

Tento produkt viac nie je na skalde

15,00 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 15 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 15 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,75 €.


Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, lieskové orechy z Piedmontu 12,6%, kúsky sušienok (ryžová múka, cukor, kukuričný škrob, kukuričná múka, slnečnicový olej, rastlinná vláknina (bambus), sójová múka, emulgátor: sójový lecitín, soľ, karamelizovaný cukor, kakaový prášok, prírodná vanilková aróma), 5,5% lieskovoorieškové sušienky (lieskové orechy 30%, maslo (z  mlieka), cukor, ryžový krém, tapioka, bambusová vláknina, kakaový prášok) 5,5%, kakaová hmota, sušená srvátka (z mlieka), emulgátor: sójový lecitín, bezvodý mliečny tuk, prírodná vanilková aróma. Môže obsahovať stopy iných orechov.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhZmes čokolád
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

15,00 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené