Nové Venchi horká čokoláda s celými lieskovcami 100g

Venchi horká čokoláda s celými lieskovcami 100g

0233

5,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 5 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 5 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,25 €.


Horká čokoláda Venchi s lieskovými orieškami – vysoká kvalita talianskej horkej čokolády, obsahujúcej 56% kakaa a ručne zbierané lieskovce z Piemontu, ktoré zaručujú nezameniteľnú chuť a zdobia toto čokoládové veľdielo.

Má klasicky lahodnú chuť, plnú tónov kakaa a podtónov vanilky. Jej hodvábna textúra, doplnená o najvyššiu kvalitu lieskovcov, dokresľuje jedinečnú kombináciu mierne drevitej orieškovo-čokoládovej chute s rozličnou plnosťou, prežiarenou jemnými vanilkovými tónmi.

Horká čokoláda Venchi s lieskovými orieškami je jedinečným dezertom, ktorý si najlepšie vychutnáte samotný. Jej chuťový profil sa dôstojne prejaví aj pri šálke čaju alebo kávy, ako aj pohári portského či sherry. Sýty, prirodzený buket vždy zaručí pôžitok a pozitívne emócie.

Zloženie: kakaová hmota, lieskové orechy z Piedmontu 30%, cukor, kakaové maslo, emulgátor (sójový lecitín), aróma: prírodná vanilka. Bez lepku. Môže obsahovať stopy iných orechov a mlieka.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka

5,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené