Nové Lindt Creation 70% horká čokoláda plnená čokoládovou 150g

Lindt Creation 70% horká čokoláda plnená višnou a paprikou 150g

0007

3,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 3 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


Creation 70% Cherry & Chili – stelesnenie iskrivej chuti kyslých višní a pálivých papričiek, vyžarujúcich skrz zemitý kakaový základ, vytvorené z gurmánskej rebélie majstrov čokolády Lindt. Vyváženie ostrosti a jemnosti tu šokuje tak, ako v žiadnej inej čokoláde.

V majestátne ťaživej chuti kakaa sa skrýva netušená sila višní a čili, ktorá v momente zahaľuje všetky zmysly do pikantnej trpkosti. Chladivá sviežosť višní, vystreľujúca každým sústom do všetkých strán, napĺňa ústa kyslo-trpkou šťavou, vtekajúcou do taviacej sa čokolády, ktorá v závere zanecháva iba závan suchosti s nežným echom po kvetinách, muškátovom oriešku a klinčekoch.

Jej chuťový profil možno zmierniť vhodným výberom nápoja; vyskúšajte ho napríklad s indickým čajom Darjeeling. S pridaním niekoľkých lyžičiek plnotučného mlieka vytvoríte solídny základ pre nádherné navrstvenie citrusových liniek čaju a florálnych nôt Creation 70% Cherry & Chili.

Zloženie: kakaová hmota, cukor, glukózovo- fruktózový sirup, kakaové maslo, mliečny tuk, koncentrát višňovej šťavy (3,4%), višne (1,7%), invertný cukor, koncentrát citrónovej šťavy, želirujúca látka pektín, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový struk, ovocný a zeleninový koncentrát (čierna mrkva, arónia, hrozno), prírodná aróma, koncentrát chilli. Môže obsahovať stopy lieskových orechov a mandlí.


Lindt

Švajčiarski majstri čokolády sa pri výrobe čokolády značky Lindt starostlivo zameriavajú na každý detail. A tak sa stala čokoláda Lindt symbolom tej najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť. Na jej prípravu sa využívajú kvalitné kakaové bôby odrody Criollo a Trinitario. Tie sa melú, miešajú, roztierajú či ohrievajú- to všetko preto, aby vzniklo čokoládové potešnie rozplývajúce sa na jazyku. Vďaka unikátnym spojeniam so zaujímavými prísadami, si značka Lindt získala srdcia všetkých milovníkov dobrej čokolády.


PôvodŠvajčiarsko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

3,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené