Nové Balance horká čokoláda s čučoriedkami a jahodami so steviou bez cukru 85g

Balance horká čokoláda s čučoriedkami a jahodami so steviou bez cukru 85g

0525

Tento produkt viac nie je na skalde

3,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 3 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


Čokolády značky Balance predstavujú zdravú alternatívu k bežným čokoládam plným rafinovaného cukru, mlieka a hydrogenovaných tukov. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej čokolády bez pridaného cukru a sú vhodné nielen pre diabetikov, ale pre všetkých, ktorí sa rozhodli obmedziť príjem cukrov.

V čokoláde nenájdete repný cukor, ani umelé sladidlá typu aspartám, ale len prírodné sladidlá maltitol a laktitol. Tie sa vyznačujú príjemne sladkou chuťou a na rozdiel od umelých sladidiel nepotlačujú pôvodnú arómu a chuť kakaa.

Keď si vychutnávate čokolády Balance, prijímate menej kalórií vďaka nízkoenergetickým sladidlám. Polysacharidy obsahujú približne o 40% menej kalórií než cukor. Čokoláda Balance je vhodná pri diéte založenej na príjme potravín s nižším glykemickým indexom. Maltitol a laktitol sa v organizme štiepia postupne a nezvyšujú prudko hladinu krvného cukru.

Zloženie: kakaová hmota, vláknina: inulín, kakaové maslo, sladidlo maltitol, odtučnený kakaový prášok, čučoriedky (3%), jahody(3%), emulgátor sójový lecitín, sladidlo glykozidy steviolu, prírodná vanil. aróma.


Balance

Belgická výrobňa čokolády Balance patrí medzi značky, ktorá prihliada aj na špecifické požiadavky svojich spotrebiteľov, nielen na chuť. Balance čokoládové tabuľky a čokoládové tyčinky neobsahujú cukor (alebo je cukor nahradený prírodným sladidlom- stéviou), čím sa stávajú vhodnou pochutinou pre diabetikov, či zdravo žijúcich ľudí, ktorí si svoj príjem cukru striktne kontrolujú, no na svoje si prídu všetci milovníci čokolády.


PôvodBelgicko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka

3,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené