Venchi krém z čokolády s lieskovými orieškami a olivovým olejom 300g

1334

Tento produkt viac nie je na skalde

10,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 10 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 10 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,50 €.


Popis

Čokoládový krem so základom v olivovom oleji z mliečnej čokolády a lieskových orechov. Tradičné Piedmontské spájanie lieskových orechov a mliečnej čokolády sa stretáva s lahodnými tónmi a jemnou textúrou talianskeho olivového oleja, čo vo výsledku vedie k jedinečnému chuťovému zážitku.

Zloženie: mliečna čokoláda 38,8% (cukor, sušené plnotučné mlieko, odtučnené kakao, kakaové maslo, kakaová hmota, kakao min. 40%, mlieko min. 20%, olivový olej 21,6%, cukor, pasta z lieskových orechov z Piedmontu 18,5%, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková príchuť. Môže obsahovať stopy iných orechov.


Výrobca: Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

10,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

10 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené