Nové Venchi krém z horkej čokolády s rumom a olivovým olejom 250g

Venchi krém z horkej čokolády s rumom a olivovým olejom 250g

1335

11,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 11 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 11 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,55 €.


Čokoládový a lieskovoorieškový krem obohatený o rum. Venchi rumový krém je roztierateľnou verziou tradičnej Cuba Rhum čokolády vyrobenej z 56%-nej extra horkej čokolády a vybraného kubánskeho rumu.

Zloženie: extra horká čokoláda 35% (kakaová pasta, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková príchuť., kakao min. 56%), voda, glukózový sirup, kakaový prášok, karibský rum 5,5% (70% obj. alk.), rum 5,5% (54% obj. alk.), sušené plnotučné mlieko, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, zahusťovadlo: rastlinná vláknina (psyllium), prírodná príchuť. Môže obsahovať stopy orechov.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

11,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

16 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené