Prosecco Paladin DOC Extra Dry 11% 0,75l

1322

11,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 11 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 11 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,55 €.


Popis

Lahké, osviežujúce a príjemne aromatické - to je Prosecco Millesimato Paladin. Vyrába sa zo starostlivo vyberaného hrozna z
historickej oblasti Prosecca. Paladin je pripravovaný špeciálnou metódou s prísne kontrolovanou teplotou, aby sa zabepecila jemná a hebká perláž na podnebí.

Patrí medzi najviac rozpoznatelné proseccá s celosvetovo známou znackou.


Výrobca: Paladin

Talianske vína Paladin vznikli z tvrdých pôd vďaka mužovi, ktorý mal talent načúvať prírode a srdce mal naplnené skúsenosťami a veľkou vášňou. Vinice sa nachádzajú na mieste, kde sa stretávajú a miešajú dva kultúrne odlišné regióny, Veneto a Friuli. História vinárstva začala v roku 1962, no prvé vinice rodina nadobudla až v roku 1977.

Nachádzali sa v oblasti Annone Veneto, ktorá je známa vďaka vysoko kvalitnému hroznu. Tak boli postupne staré vinice nahrádzané novými, s moderným konceptom pestovania hrozna. O necelé desaťročie neskôr bolo v Annone Veneto vybudované aj moderné vinárstvo. Spolu s rozvojom vinárstva a viníc sa zvyšoval aj počet odhodlaných a kvalifikovaných  spolupracovníkov. Dnes je Paladin veľmi úspešným producentom rôznych druhov vína a na súťažiach získava prestížne ocenenia. Ochutnajte a presvedčte sa sami!


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
Sladkosť vínaExtra suché
DruhProsecco
Alkohol11%

11,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené