Nové Spumante Paladin Raboso Fiore 11% 0,75l

Spumante Paladin Raboso Fiore 11% 0,75l

1326

10,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 10 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 10 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,50 €.


Popis

Raboso Fiore (Flower) je jedným z najväcších úspechov rodiny vín Paladin za posledných 30 rokov. Špeciálny výber z ovocia najlepšej kvality a unikátnej sviežosti. Veselšia verzia jedného z najuniverzálenejšich šumivých vín spolocnosti Paladin. Je velmi
príjemné a predovšetkým - cervené!

Výrobca: Paladin

Talianske vína Paladin vznikli z tvrdých pôd vďaka mužovi, ktorý mal talent načúvať prírode a srdce mal naplnené skúsenosťami a veľkou vášňou. Vinice sa nachádzajú na mieste, kde sa stretávajú a miešajú dva kultúrne odlišné regióny, Veneto a Friuli. História vinárstva začala v roku 1962, no prvé vinice rodina nadobudla až v roku 1977.

Nachádzali sa v oblasti Annone Veneto, ktorá je známa vďaka vysoko kvalitnému hroznu. Tak boli postupne staré vinice nahrádzané novými, s moderným konceptom pestovania hrozna. O necelé desaťročie neskôr bolo v Annone Veneto vybudované aj moderné vinárstvo. Spolu s rozvojom vinárstva a viníc sa zvyšoval aj počet odhodlaných a kvalifikovaných  spolupracovníkov. Dnes je Paladin veľmi úspešným producentom rôznych druhov vína a na súťažiach získava prestížne ocenenia. Ochutnajte a presvedčte sa sami!


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
DruhŠumivé víno
Alkohol11%

10,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené