Víno Barton & Guestier Cabernet Sauvignon 0,75l

1472

9,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 9 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 9 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,45 €.


Výrazné víno plného tela s vôňou sliviek a čiernych ríbezlí kombinovanou s korenistými tónmi. V ústach okrúhle, s príjemnými trieslovinami a dlhou dochuťou čiernych ríbezlí.

Podávanie: Odporúča sa podávať k jedlám s paradajkovým základom, cestovinám, grilovanému červenému mäsu, pikantným jedlám či k syrom.

Odporúčaná teplota: 16 - 18 °C


Barton & Guestier

Spoločnosť Barton & Guestier (pôvodne len Barton), založená v roku 1725 Írom Thomasom Bartonom v Bordeaux, bola prvou značkou vína dostupnou v USA, ktorá predstavovala nádhernú rozmanitosť francúzskych vín z hlavných vinohradníckych regiónov: Bordeaux, údolie Loiry, Burgundy, Beaujolais, údolie Rhône, Languedoc, Gascony a Korzika.

Vinárstvo dodnes sídli na svojom pôvodnom mieste a ide o najstaršie, stále aktívne, vinárstvo v meste. Jeho vnuk nadviazal spoluprácu s francúzom Danielom Guestierom a tak dostala značka súčasné pomenovanie. B & G vinár Laurent Prada a jeho tím pracujú ruka v ruke s takmer 200 vinármi. Vinárstvo má viac ako 300- ročné skúsenosti a svoje vína vo vyše 130- tich krajinách na 5 kontinentoch. Dôkazom kvality a očarujúcej chute je aj umiestnenie v rebríčku svetovo najviac obdivovaných vínnych značiek!


PôvodFrancúzsko
Sladkosť vínaSuché
DruhČervené víno
Alkohol13%

9,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené