Nové Cinzano Bianco 14,4% 1l

Vermut Cinzano Bianco 14,4% 1l

0179

Tento produkt viac nie je na skalde

8,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 8 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 8 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,40 €.


Cinzano Bianco — legendárny a časom overený vermut s plnou, kvetinovou chuťou vanilky a korenín. Klasický a štýlový aperitív so svetoznámou reputáciou, ktorá si získala srdcia milovníkov a pôžitkárov dobrého alkoholu vďaka svojej správne vyváženej a neodolateľnej chuti s nezameniteľnou arómou.

Jedinečný a chuťovo bohatý vermut v sebe ukrýva podmanivé tajomstvo patentovanej receptúry tých najlepších vín, bylinných výťažkov a korenín. Jeho štýl sprevádzajú sladké a korenisté tóny, v ktorých sa snúbi priezračná horkosť; táto spolu s ďalšími prísadami, ktoré sa v ňom nachádzajú, spoločne prispievajú k onej jedinečnosti chuti.

Cinzano Bianco, ako stvorený na popíjanie. Zakaždým ho podávajte vychladený. Možno ho požívať s ľadom, alebo bez ľadu. Vhodný je či už na prípravu koktailov, alebo strekov s inými nápojmi (obvykle nealkoholickými nápojmi, malinovkami či džúsmi). K romantickej večeri nepochybne pozoruhodná voľba.

Ideálna podávacia teplota: 8-12°С

Zafarbenie: Svetlé

Buket: Svieži, s prítomnosťou vanilky, kvetín a korenia.

Chuť: Plná, so slabo zastretou sladkosťou vanilky, čerstvých byliniek, citrusových plodov a korenín.

Dozvuk: Jemne horkastý.


Cinzano

Značka talianskych vermútov, jej vznik sa datuje do roku 1757. Kombinácia byliniek a doluhovaných vín dala vznik nápoju, ktorý je dnes veľmi populárny a obľúbený ako aperitív alebo ako prísada do koktejlov. Bylinky dodávajú miešaným nápojom ten správny šmrnc!


PôvodTaliansko
DruhVermút
Alkohol14,4%

8,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené