-15%

Nové Znížená cena! Prosecco Bosco Del Merlo DOCG 11,5% 0,75l

Prosecco Bosco Del Merlo Valdobbiadene Brut DOCG 11,5% 0,75l

1547

12,67 €

14,90 €

vrátane DPH

Žiadne bonusové body za tento produkt kvôli existujucej akcieBosco Del Merlo

Talianske vinárstvo Bosco del Merlo Estate je radosťou a pýchou súrodencov Lucie, Carla a Roberta Paladina; je výsledkom ich neustáleho a vyvíjajúceho sa záväzku a vyjadrením ich vášne k plodom zeme. Vyrába sa tu víno typické pre danú oblasť; spájajúce tradíciu, kultúru a odvahu; využíva najmodernejšiu technológiu a plne rešpektuje etické faktory a prostredie, v ktorom pôsobí.

Ponúka kvalitu bez kompromisov, ktorá vedie k maximálne spokojným zákazníkom. Na hranici medzi regiónmi Veneto a Friuli, v oblasti, ktorá bola od doby starovekej rímskej ríše považovaná za veľmi výhodnú pre vinohradnícku činnosť, sa rozprestierajú jeho vinohrady.

Prvilégiom oblasti je vplyv horského alpského vzduchu z jednej a morského vzduchu z druhej strany, čo priaznivo vplýva na koncentráciu aróm v hrozne a následne vo víne. Kvality vína, pochádzajúceho z tohto vinárstva, neostali bez povšimnutia ani na vinárskych súťažiach, odkiaľ si Bosco del Merlo odnieslo už celý rad ocenení. V ponuke objavíte biele, ružové aj červené vína, pre milovníkov bubliniek je tu iskrivé prosecco.


PôvodTaliansko
Sladkosť vínaBrut
DruhProsecco
Alkohol11,5%

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené