Nové Víno Clos de Torribas Rose BIO Penedes 11,5% 0,75l

Víno Clos de Torribas Rose BIO Penedes 11,5% 0,75l

1889

9,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 9 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 9 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,45 €.Pinord

Vinárstvo Pinord vo Vilafranca del Penedès, založené v roku 1942, zdedilo tradičné metódy výroby vína a pestovania viniča rôznych generácií. Táto tradícia siaha 150 rokov späť a vinárstvo neustále rastie, čím sa dnes stáva jedným z najuznávanejších vinárskych závodov v Španielsku. Názov vinárstva a meno rodiny Teta sú už mnoho rokov neoddeliteľne spojené s vínom v Penedès.

Pinord v súčasnosti vlastní vinárstvo, ktoré je schopné ročne vyrobiť viac ako päť miliónov fliaš, pričom všetky sú opatrené pečaťou rodiny. Tím vinárov a dobre vybavené laboratórium s najmodernejšou technológiou umožnili rodine zachovať si svoje tradície a naďalej dodržiavať prísne kontroly kvality, vinárske kontroly, pravidlá a predpisy týkajúce sa zdravia a bezpečnosti.

V ponuke sú nie len typické španielske mladé vína, ktoré neprechádzajú barikovými sudmi, ale aj vína typu crianza či reserva. Objavte Španielsko vďaka vínam Pinord!


PôvodŠpanielsko
Sladkosť vínaSuché
DruhRužové víno
Alkohol11,5%

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené