Nové Prosecco Paladin DOC Frizante 11% 0,75l

Prosecco Paladin DOC Frizzante 11% 0,75l

1324

6,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Ak je rec o proseccu, jednoznacne ide o najviac populárne víno pochádzajúce z Benátska. Svoj významný a zaslúžený úspech
získalo vdaka charakteristickej živosti a vôni, ktoré spravia z každého stretnutia špeciálnu príležitost. Predáva sa vo flaši so
starým strunovým korkom, rucne vyrobeným špeciálne pre každú flašu.

Prosecco Paladin Prosecco DOC Tappo Spago je skvelou volbou pre tých, co hladajú okrúhlost a jemnost, spojenú v jeden nápojtakí tomuto proseccu úplne prepadnú.


Paladin

Talianske vína Paladin vznikli z tvrdých pôd vďaka mužovi, ktorý mal talent načúvať prírode a srdce mal naplnené skúsenosťami a veľkou vášňou. Vinice sa nachádzajú na mieste, kde sa stretávajú a miešajú dva kultúrne odlišné regióny, Veneto a Friuli. História vinárstva začala v roku 1962, no prvé vinice rodina nadobudla až v roku 1977.

Nachádzali sa v oblasti Annone Veneto, ktorá je známa vďaka vysoko kvalitnému hroznu. Tak boli postupne staré vinice nahrádzané novými, s moderným konceptom pestovania hrozna. O necelé desaťročie neskôr bolo v Annone Veneto vybudované aj moderné vinárstvo. Spolu s rozvojom vinárstva a viníc sa zvyšoval aj počet odhodlaných a kvalifikovaných  spolupracovníkov. Dnes je Paladin veľmi úspešným producentom rôznych druhov vína a na súťažiach získava prestížne ocenenia. Ochutnajte a presvedčte sa sami!


PôvodTaliansko
Sladkosť vínaSuché
DruhProsecco
Alkohol10,5%

6,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené