Nové Martini Extra Dry 18% 0,75l

Vermut Martini Extra Dry 18% 0,75l

0217

6,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Martini Extra Dry - najslávnejší a najznámejší talianský suchý vermut, víťaz mnohých súťaží. Má základ z bieleho vína, výťažkov z rôznych rastlín, korenín a bylín, celkovo viac ako 30 prísad, z ktorých je tou hlavnou šalvia.

Nápoj má bobuľovito-rastlinnú chuť s náznakmi citrusov a korenín. Jeho buket v sebe odráža jemné bobuľovité tóny a svieže odtienky citrusov.

Mnohí ľudia preferujú pitie Martini Extra Dry vychladeného a samotného, aby tak okúsili jeho veľkolepú chuť a suchosť naplno. Jemné, korenisté a mierne suché je skvelou voľbou k rozličným syrom, arašidom a ovocným dezertom.

Extra Dry je takisto neodlúčiteľnou zložkou mnohých koktailov, vrátane populárnych nápojov ako Martini Alla Menta, Dry Martini a Trinity.

Ktorúkoľvek oslavu alebo párty si predstavíte, môžete si byť istí, že rozmanitosťou príležitostí, ktoré sa núkajú, sa Martini Extra Dry hodí všade.

Optimálna podávacia tepota: 10-15°C

Zafarbenie: Slamovožlté.

Buket: Svieži s jemnými kvetinovými tónmi, náznakmi malín a citrusov.

Chuť: Suchá, bez horkosti, s ľahkými tónmi citrónov a malín.

Dozvuk: Priemerného trvania s jemnou a príjemnou trpkosťou.


Martini

Značka talianskeho vermútu založená v roku 1847, no svoje meno Martini & Rossi, získala až o niekoľko rokov neskôr. Výroba je zameraná najmä na rôznorodé vermúty značky Martini, ale taktiež tu možno objaviť aj šumivé vína. Martini je ikonou štýlu a chuti, a patrí medzi najviac predávané vermúty na svete, čím zároveň určuje trendy celého odvetvia výroby. Zmesou kvalitného révového vína a macerátov bylín a korenia vzniká tento jedinečný nápoj, ktorí je celosvetovo veľmi obľúbený a neustále si získava nových priaznivcov.


PôvodTaliansko
DruhVermút
Alkohol18%

6,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené