Nové Prosecco Bottega Gold 0,7l

Prosecco Bottega Gold 11% 0,75l

0375

26,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 26 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 26 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,30 €.


Bottega Gold — lahodné a pozoruhodné talianske Prosecco z odrody Glera, zbieranej na kopcoch regiónu Valdobbiadene.

Buket tohto zlatého Prosecca odhaľuje tóny bielej akácie, jabĺk, ľalie, citrusov a broskýň. Úzke retiazky perlivých bubliniek mu dodávajú výnimočnú chuť, v ktorej sa spája príchuť jahôd, broskyne a jabĺk s neodolateľnými, minerálnymi tónmi citrusov. Každým dúškom tohto lahodného šumivého vína sa dostávate k jemnej a príjemne ovocnej dochuti.

Prepychové a zároveň ušľachtilé Prosecco Gold je súčasťou romantickej kolekcie “Cantina del Poetti”— v tej sa naozaj odráža esencia tohto príjemného a povzbudivého vína. Tento skvostný aperitív sa vyníma popri pokrmoch z hydiny, rýb a morských plodov, rozličnom občerstvení, no taktiež ako súčasť sladkých dezertov. Nezameniteľná a prestížne pôsobiaca fľaša v zlatej fólii bude vyzerať dobre či už ako čerešnička na slávnostnom stole, alebo darček pre niekoho špeciálneho.

Podávajte vychladené pri teplote 6-7°C

Farba: Slamenožltá.

Buket: Svieži, ovocný a kvetinový. S tónmi jabĺk a hrušiek, doplnený o nepatrné tóniny bielej akácie a ľalie.

Chuť: Ušľachtilá. Je v nej prítomný každý tón z buketu.

Dochuť: Ovocná, s príjemnou kyselinkou.


Bottega

Luxusná talianska značka na výrobu likérov, vín, šumivých vín a grappy, vyrábaných za prísne stanovených podmienok. V nápojoch sa snúbi kvalita s jednoduchými a prírodnými chuťami. Spoločnosť Bottega si dáva záležať aj na vzhľade, ktorý je u všetkých jej výrobkov elegantný a oku lahodiaci.

V neposlednom rade, sa Bottega zaujíma o životné prostredie a pri svojom výrobnom procese ho nijako nepoškodzuje. Všetky tieto faktory vplývajú na to, že výsledkom sú delikátne nápoje, ktoré je možné nájsť na pultoch predajní po celom svete.


PôvodTaliansko
Sladkosť vínaBrut
DruhProsecco
Alkohol11%

26,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené